Co říkají ti, kteří používají organické make-up produkty? Užitečné kosmetické recenze

Co říkají ti, kteří používají organický make-up? V důsledku různých výzkumů jsme se pokusili sestavit uživatelské recenze a předat vám je. Nejprve uvidíte seznam společností, které značky vyrábějí přírodní kosmetické výrobky. Hlavní spotřebitelské recenze o těchto společnostech si budete moci přečíst ve zbytku článku.

Hlavní značky vyrábějící organické make-up produkty

Hlavními společnostmi vyrábějícími produkty organického make-upu jsou:

 • Deborah (Není zcela přirozená)
 • Alverde,
 • Dr. Hauschka
 • Lavero,
 • Burtovy včely,
 • Alterro,
 • Vzorec pro lékaře,
 • Jane Iredaleová,
 • Navždy žít,
 • Logona,
 • Farmasi.

Spotřebitelské recenze produktů Deborah Organic Makeup

Z uživatelských recenzí je zřejmé, že jejich produkty jsou užitečné. Většina spotřebitelů se však shoduje, že make-up společnosti není 100% přirozený. Říká se však také, že má nejbližší úroveň obsahu k přírodě. Podívejte se na deborah make-up na stránce Watsons na: https://ww
w.watsons.com.tr/marka/deborah-1803

Uživatelské recenze o Alverde Makeup

Vysoce chválen několika uživateli, Alverde produkty n11 lze nalézt v internetových obchodech, jako je zde. To je obzvláště zahrnuto v komentářích, že má krémy, které jsou účinné při snižování modřin pod očima. Někteří uživatelé však také říkají, že z těchto produktů nemají dostatečný výkon.

Dr. Uživatelské zkušenosti s produkty Hauschka Organic Makeup

Říká se, že je to společnost, která získala mnoho ocenění za přírodní zdravotnické produkty, ale zdůrazňuje se, že je to trochu drahé ve srovnání s jinými produkty. Byl také jednou z těch společností, které ne experimentovaly na zvířatech. Je to pobočka Wala, která vyrábí přírodní kosmetiku. Obecně platí, že produkty jsou úspěšné. Protože jsou přirozené, jejich datum spotřeby je také krátké. Proto věnujte zvláštní pozornost datu vypršení platnosti při nákupu produktů této značky.

Recenze o Lavera Natural Makeup

Paraben byla německá kosmetická společnost, která nikdy neumyla škodlivé látky, jako je olovo, a nefádovala na zvířatech. To je považováno za kosmetické prostředky, které mohou být použity i těhotnými ženami a kojícími matkami. Říká se také, že nejlepší přírodní kosmetické výrobky z hlediska cenové výkonnosti patří této společnosti. Někteří uživatelé však nebyli spokojeni se svými produkty, jako jsou oční linky.

Burt's Bees Brand Natural Cosmetics Uživatelské recenze

Říká se, že je potěšující, pokud jde o cenu. Tato společnost také neupři dává přednost pokusům na zvířatech při výrobě přírodních make-up materiálů. Ve svých produktech nepoužívají škodlivé látky, jako je paraben, síran, oxybenzon, ftalát. Je také uvedeno, že existuje voňavá kosmetika se širokou škálou produktů. Ceny společnosti, které většina uživatelů interpretuje pozitivně, se mohou lišit, protože závisí na měně.

Uživatelské recenze o Alterra

Je to společnost, která byla chválena za své ceny, ale její produkty nejsou příliš spokojeny. Ačkoli existují negativní komentáře, že hydratační krém způsobuje lepkavost a akné a základ vypadá jako plíseň, existují také pozitivní komentáře o ne experimentování na zvířatech a jejich vůně je krásná.

Lékaři Formula Natural Cosmetics Recenze

Mnoho uživatelů vyjadřuje, že jsou velmi spokojeni s různými produkty této společnosti. Ceny produktů v Turecku, o nichž se říká, že jsou cenově dostupné v zahraničí, jsou trochu drahé. Je to však jedna ze společností, které v našem výzkumu zjistily nejkladnější recenze. Někteří uživatelé také uvedli, že oční linky a řasenka nejsou mezi všemi jejich produkty příliš dobré.

Pokud máte potíže s akné, můžete si také přečíst náš článek o léčbě akné přirozeně.

Odkazy na hlavní zdroje, jejichž připomínky jsme shromáždili, jsou následující: