Harms of Milk Canan Karatay, Ahmet Maranki, Ibrahim Saraçoglu

Jeśli chodzi o szkodliwość mleka, zatrzymuje się. Jak myślisz, że coś tak zdrowego jak mleko może być szkodliwe? Tak, mleko naprawdę ma korzystne właściwości w wielu rzeczach, ale może mieć również szkodliwe skutki u dorosłych. Zbadajmy, dlaczego i jak mleko ma szkodliwe konsekwencje, co mówią o tym eksperci tacy jak Canan Karatay, Ahmet Maranki i Ibrahim Saraçoglu w dalszej części naszego artykułu.

Szkody mleka Canan Karatay

Harms of Milk są również wyrażone przez lekarza, który specjalizuje się w dziedzinie, takich jak Canan Karatay. Jednak Canan Karatay zdecydowanie zaleca spożywanie produktów, takich jak jogurt, ser, maślanka i kefir otrzymywane z mleka zamiast mleka.

Karatay podkreśla w szczególności trudność trawienia mleka. Ponieważ enzymy w naszym organizmie są niewystarczające do trawienia mleka. Jednak fermentowane produkty mleczne, takie jak jogurt, ser maślanki i kefir, są już trawione przez bakterie, co czyni je bardziej korzystnymi niż mleko.

Szkody mleka Ahmet Maranki

Harms of Milk została również podniesiona przez Ahmeta Maranki. W szczególności powiedział, że osoby w wieku powyżej 2 lat powinny unikać spożywania mleka. Ahmet Maranki, podobnie jak Canan Karatay, zaleca spożywanie produktów mlecznych, takich jak kefir, maślanka, ser i jogurt zamiast spożywania mleka.

Maranki powiedział również, że wymagane jest, aby utrzymać produkty, takie jak masło i margaryna z domów. Pan Ahmet zwrócił również uwagę na problemy związane z trawieniem mleka i ostrzegł, że problemy te mogą prowadzić do innych poważnych problemów.

Negatywne skutki mleka Ibrahim Saraçoglu

Negatywne skutki mleka zostały również omówione przez Ibrahim Saraçoglu. Pan Ibrahim podkreślił, że osoby w wieku 2 lat i starsze powinny unikać picia mleka.

Saraçoglu, który użył tych samych wyrażeń co eksperci, tacy jak Ahmet Maranki i Canan Karatay, stwierdził również, że uszkadza kości, zwłaszcza w przeciwieństwie do mleka, które uważa się za wzmocnienie kości. On, podobnie jak inni eksperci, podkreślił, że sfermentowane produkty mleczne, takie jak ser, maślanka, kefir i jogurt powinny być spożywane.

Podsumowując, dlaczego picie mleka jest szkodliwe?

Mleko jest w rzeczywistości pokarmem przeznaczonym do zaspokojenia potrzeb noworodków. Ponieważ podczas gdy ludzie mogą wydzielać enzymy, które mogą trawić mleko w wieku 2 lat, enzymy te znikają w późniejszym życiu. Dlatego nie możemy trawić mleka i występują szkodliwe skutki. Zasadniczo niestrawność, biegunka lub zaparcia w zależności od sytuacji są wśród tych problemów.

Jeśli chodzi o szkodliwość mleka, różni eksperci stawiają negatywy do przodu, takie jak rosnąca kruchość kości. Ponadto stwierdza się, że nawet problemy sercowo-naczyniowe mogą być wywołane w wyniku nadmiernego spożycia.

Czy spożywanie produktów mlecznych jest szkodliwe?

Canan Karatay, Ahmet Maranki i Ibrahim Saraçoglu, których opinie podaliśmy powyżej, podkreślili, że mleko jest szkodliwe i powiedzieli, że są one przydatne w przeciwieństwie do produktów mlecznych.

Dlatego warto spożywać biały ser, ser cheddar, jogurt, maślanki i kefir. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć na youtube i expert TV.

Jeśli chcesz, możesz również przeczytać nasz artykuł o zdrowym jogurt, mięta, mieszanka papryki chili używane do utraty wagi lub nasz artykuł na temat szkód i korzyści maślanki sodowej.

Mleko na wiki: https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCt