Škody na mléčném kanyji Karatay, Ahmet Maranki, Ibrahim Saraçoglu

Pokud jde o poškození mléka, člověk se zastaví. Jak si můžete myslet, že něco tak zdravého, jako je mléko, může být škodlivé? Ano, mléko má opravdu prospěšné vlastnosti v mnoha věcech, ale může mít také škodlivé účinky u dospělých. Podívejme se, proč a jak má mléko škodlivé důsledky, co o tom říkají odborníci jako Canan Karatay, Ahmet Maranki a Ibrahim Saraçoglu ve zbytku našeho článku.

Škody na mléčné kanyji Karatay

Škody mléka jsou také vyjádřeny lékařem, který se specializuje na oblast, jako je Canan Karatay. Canan Karatay však důrazně doporučuje konzumovat produkty, jako je jogurt, sýr, podmáslí a kefír získaný z mléka namísto mléka.

Karatay zdůrazňuje zejména obtížnost trávení mléka. Protože enzymy v našem těle nejsou dostatečné pro trávení mléka. Fermentované mléčné výrobky, jako je jogurt, sýr podmáslí a kefír, jsou však již tráveny bakteriemi, což je činí prospěšnějšími než mléko.

Škody na mléce Ahmet Maranki

Škody na mléce byl také vznesen Ahmetem Marankim. Zejména řekl, že lidé starší 2 let by se měli vyhnout konzumaci mléka. Ahmet Maranki, stejně jako Canan Karatay, doporučuje, abychom místo konzumace mléka konzumovali mléčné výrobky, jako je kefír, podmáslí, sýr a jogurt.

Maranki také řekl, že je nutné udržet produkty, jako je máslo a margarín, mimo domovy. Pan Ahmet také upozornil na problémy s trávením mléka a varoval, že tyto problémy by mohly vést k dalším velkým problémům.

Negativní účinky mléka Ibrahim Saraçoglu

O negativních účincích mléka hovořil také Ibrahim Saraçoglu. Pan Ibrahim zdůraznil, že lidé ve věku 2 let a starší by se měli vyvarovat pití mléka.

Saraçoglu, který používal stejné výrazy jako odborníci jako Ahmet Maranki a Canan Karatay, také uvedl, že poškozuje kosti, zejména na rozdíl od mléka, o kterém se předpokládá, že posiluje kosti. On, stejně jako ostatní odborníci, zdůraznil, že fermentované mléčné výrobky, jako je sýr, podmáslí, kefír a jogurt, by měly být konzumovány.

Stručně řečeno, proč je škodlivé pít mléko?

Mléko je ve skutečnosti jídlo navržené tak, aby vyhovovalo potřebám novorozenců. Protože zatímco lidé mohou vylučovat enzymy, které mohou trávit mléko ve věku 2 let, tyto enzymy zmizí v pozdějším životě. Proto nemůžeme strávit mléko a dochází ke škodlivým účinkům. Mezi tyto problémy patří v podstatě poruchy trávení, průjem nebo zácpa v závislosti na situaci.

Pokud jde o škody na mléce, různí odborníci před sebe ujímají negativa, jako je zvýšení křehkosti kostí. Kromě toho je uvedeno, že i kardiovaskulární problémy mohou být vyvolány v důsledku nadměrné konzumace.

Je škodlivé konzumovat mléčné výrobky?

Canan Karatay, Ahmet Maranki a Ibrahim Saraçoglu, které jsme uvedli výše, zdůraznili, že mléko je škodlivé, a řekli, že jsou užitečné na rozdíl od mléčných výrobků.

Proto stojí za to konzumovat bílý sýr, čedar, jogurt, podmáslí a kefír. Podrobnější informace naleznete na youtube a odborné televizi.

Pokud si přejete, můžete si také přečíst náš článek o zdravém jogurtu, mátě, chilli papričku směs používané ke zhubnout nebo náš článek o škodách a výhodách sody podmáslí.

Mléko na wiki: https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCt