Domů Přírodní maska a péče Recepty na černou skvrnu a akné

Masky pro černou skvrnu a akné vykazují poměrně blahodárné účinky. V dnešním článku jsme sestavili recepty a aplikace přírodních a bylinných masek, které lze použít pro čištění akné a černé skvrny doma.

Domácí maska recepty na černou skvrnu a akné

Akné kvůli typu pleti a čištění rutiny lze vidět u mužů i žen. Zejména existují různé způsoby, jak se zbavit těchto malých bodů, které kazí vnější obraz. Tyto cesty jsou poměrně jednoduché a lze je použít tím, že masky doma pro černou skvrnu a akné. Před každou maskou, která má být vyrobena, by však měla být kůže vyčištěna od všech nečistot a odpovídajícím způsobem zvlhčena.

První fází čištění pokožky je odstranění nečistot z obličeje a zbytků make-upu, pokud existuje. K tomu můžete získat pomoc od kosmetických přípravků vhodných pro typ pleti. Ve druhé fázi by měly být póry otevřeny pomocí tonika. Po dokončení fáze čištění by měl být jeden z receptů masky aplikován doma na černou skvrnu a akné.

Řešení problému s černou skvrnou a akné domácí maskou

Sada vyrobená pro černé skvrny na kůži doma je možné vyrobit užitečné masky. Transakce je primárně sterilní aplikace je jednou z priorit. Její kůže je černá. příprava na čištění na místě a provedení potřebného čištění je nezbytným předpokladem se na to poukažuje jako .

Za účelem provedení těchto postupů je třeba ji dobře vyčistit a umýt vodou. Pak výroba přírodních masek doma pro připravené černé skvrny je zajištěno, že je prováděna.

Recepty na masku pro černé tečky

Domácí, která umožňuje zničení černých hlav existuje několik metod masky. Tyto metody jsou velmi účinné Pozorovány.

Nezbytná hygienická pravidla před maskami, které mají být vyrobeny je považován za předpoklad.

Maska připravená s citronovou šťávou a jogurtem

Černá připravená s citronovou šťávou a jogurtem jako velmi úspěšná metoda přírodní masky doma pro skvrny vyniknout. S maskou připravenou se směsí obou je extrémně úspěšných výsledků. Dvě lžíce jogurtu a některé (oko rozhodnutí) citronová šťáva se důkladně promíchá a aplikuje na obličej s výjimkou očí. Zejména v oblastech, kde jsou černé hlavy husté, je poháněna a poté vysušena Očekává. Po vysušení se pokožka očistí promytím teplou vodou a poté se aplikuje hydratační krém. Tato aplikace se používá jednou týdně nebo až dvakrát týdně doporučuje se to udělat jednou.

Uhličitanová připravená maska

Jednou z nejúčinnějších metod přirozené masky doma pro černé skvrny je metoda, kterou lze použít jako masku i peeling vyrobený z uhličitanu. Rozhodnutí o oku se aplikuje na místa, kde jsou černé skvrny hustě vidět přidáním několika kapek citronové šťávy do některého uhličitanu a na aplikované ploše se provádí lehká masáž. Poté, když čekáte pět minut, maska na obličeji se čistí teplou vodou. Jednou týdně se doporučuje uhličitanová maska pro černé skvrny. Dvě nejúčinnější masky vyrobené doma pro boj proti černým skvrnám jsou citronová šťáva, jogurtová směs a uhličitan, připravené ze směsi citronové šťávy.

Recepty masky s dvojitým efektem pro akné a černou skvrnu

Směs citronu a uhličitanu

Lemon je dobrý odmašťovač díky přísadám v něj je známý jako . Z tohoto důvodu černá skvrna a akné je nejznámějším produktem masových směsí doma. 1 polévková lžíce maska připravená přidáním poloviny citronové šťávy do uhličitanu 15 procent minut Čekají. Citron rozpouští olej nahromaděný v kůži, zatímco uhličitan také póry pomáhá vyložit. Ti, kteří chtějí použít tuto masku, ji budou moci použít místo uhličitanu. může také používat sůl ve stejném rozsahu.

Jogurtová a ovesná maska

Směs jogurtu a ovsa aplikovaná na obzvláště citlivou pokožku je typ masky. Maska, 1 polévková lžíce ovesné mouky, citronová šťáva stejné velikosti je připraven přidáním. 1, aby byla směs pohoná přidá se čajová lžička olivového oleje. Maska, 20 procent minut po namočení by měl být vyčištěn mytím teplou a studenou vodou.

Hliněné masky

Hlína se používá jako čistič v každé myslitelné oblasti po mnoho let. Z tohoto důvodu je také často upřednostňován pro kožní problémy. Hliněné masky jsou připravovány společně s různými produkty. Růžová voda se také kombinuje s hlínou k odstranění černých hlav. V souladu s tím by měla být růžová voda a ocet přidány stejnou rychlostí do 1 polévkové lžíce punčoch. Směs, která má konzistenci pasty, by měla být aplikována na kůži dvakrát denně.

Jak dělat péči o pleť doma? Co je péče o pleť čistota?

Pupínky a černé tečky na wiki: https://tr.wikipedia.org/wiki/Akne