Paradise Tree korzyści i szkody (Skunk Tree-Ailanthus Altissima)

Drzewo raju jest bardzo cenne na dalekim wschodzie pod względem jego korzyści. Przez wiele lat był jednym z niezbędnych źródeł medycyny chińskiej i został nazwany drzewem raju w Chinach ze względu na jego liczne korzyści.

Chociaż ono ma liczny zasiłek, ten samiec rasa ma także był także wywołany skunk drzewo albo pierdń drzewo w nasz kraj z powodu ten zły zapach od raj drzewa.

Drzewo raju, którego łacińska nazwa to Ailanthus Altissima, jest również znane w Turcji jako drzewo Ayedz, które zostało przekształcone z tej łacińskiej nazwy.

Jakie są zalety Paradise Tree?

Astma, biegunka, rak, czerwonka, padaczka, malaria, gorączka i stosowane na zaburzenia, które nie kończą się liczeniem, takie jak problemy żołądkowe Wykorzystaj wiedzę i uwagę, chociaż korzyści płynące z rajskiego drzewa są bardzo skuteczne jest drzewem, które tego wymaga.

Strukturalnie, od korzeni drzewa do liści, mogą być stosowane w sektorze zdrowia. Jednak działania niepożądane i negatywne reakcje na śmierć w wyniku nieświadomego użycia mogą pojawić się problemy.

Jak wiadomo, jest bardzo niewiele rzeczy, których kozy nie jedzą. Jedną z tych rzeczy jest drzewo Raju. Sugeruje to, że powinniśmy uważać na spożywanie go, ponieważ jest to drzewo, od których nawet kozy trzymają się z dala.

Jeśli chcesz, poznajmy drzewo raju bliżej ...

Jakie są cechy Drzewa Raju?

Drzewo, zwane również drzewem skunksowym lub pierdniewym, bierze swoją nazwę od nieprzyjemnego zapachu emitowanego przez samca rodzaju. Niektórym się to nie podoba, a niektórzy w ogóle tego nie dostrzegają. Jednak raczebanie kóz może być również wskazaniem, że nie pachną zbyt przyjemnie.

Z drugiej strony, jak już wspomniano powyżej, jest to również przydatna roślina stosowana w dziedzinie medycyny. Jednak, korzyści te są widoczne nie tylko w medycynie, ale także w badaniach ponownego zalesiania.

Ailanthus Altissima, bardzo trwałe, ekspansywne i inwazyjne drzewo, jest postrzegane jako mające zły charakter pod względem tych cech, ale jest to drzewo, które może rosnąć na pustkowiach Anatolii, aby wytrzymać suszę i zimne warunki klimatyczne. Pragnienie życia, wysiłek, aby przetrwać jest tak dużo, że można znaleźć kiełkujące w pęknięciach ścian, małe luki na chodnikach i drogach, a nawet 15 metrów długości.

W tej pielęgnacji jest to jedno z głównych drzew, które powinny być stosowane szczególnie do ponownego zalesiania suchych obszarów. Oczywiście są też drzewa, które są bardziej odporne na suszę, ale te drzewa nie mają możliwości wzrostu, zwłaszcza, że są spożywane przez kozy. Jednak według ogólnych wrażeń, drzewo Skunk, które jest jednym z rzadkich drzew, które kozy nie lubią, jest okazją do ponownego zalesiania naszych suchych, kamienistych gór. To była pozytywna strona drzewa raju, ale jakie są wady?

Harms of the Tree of Paradise

Jeśli drzewo raju ma być używane jako lekarstwo, musi być bardzo, bardzo ostrożne. Ponieważ może być toksyczny, może powodować śmierć.

Poza tym sadzenie tego drzewa w ogrodzie, na polu lub w pobliżu lasu domu może być dużym problemem. Wspomnieliśmy powyżej, że może być przydatne do wykorzystania go na nieużytkach, ale korzyści te mogą przekształcić się w szkody, jeśli chodzi o tereny podmokłe i obszary użytkowane.

Drzewo raju jest bardzo trwałe drzewo. Nawet jeśli go wyciąć, daje nowe kiełki z korzeni i pozostałego ciała. Jego nasiona mogą rozprzestrzeniać się na dużych obszarach i kiełkować w winnicach, ogrodach i polach. Oznacza to, że obszary te nie mogą być wykorzystywane do sadzenia.

W lasach zastępują rodzime drzewa, zabijając wiele drzew i roślin żyjących wokół nich ze względu na chemikalia, które wydzielają z korzeni i liści.

Ostatnie słowa o drzewie raju

Jak widać, to drzewo, które ma duże pragnienie życia, może być bardzo niebezpieczne w porównaniu do swojego bardzo cennego miejsca. To drzewo, z którego możemy skorzystać, jeśli używamy go świadomie, wyróżnia się niestrudzoną, nieustępliwą strukturą.

W naszych regionach, takich jak Anatolia Środkowa i Południowo-Wschodnia Anatolia, możemy korzystać z immeasure tego drzewa w badaniach zielonego pola. Jednak rodzime gatunki, które mogą tu rosnąć, powinny być wypróbowane jako pierwszy wybór, a jeśli sukces nie zostanie osiągnięty, drzewo raju powinno być preferowane w ostateczności.

Niebiańskie drzewo na wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/Ailanthus_altissima

Możesz również kliknąć na link, aby uzyskać informacje na temat korzyści i szkód łodyg wiśni.