Czy światło nocne jest szkodliwe? Spanie z włączonym światłem i czerwonym światłem nocnym

Pytanie, czy światło nocne jest szkodliwe, wielu rodziców zastanawia się jest jednym z pytań, które stawia. Ponieważ nasze dzieci lub nasze dzieci światła nocne, aby się nie przestraszyć lub zobaczyć je łatwiej w nocy Używać. No dobrze, ale jakie szkody ma spanie ze światłem włączonym w nocy? Czy wiesz, że? Jeśli chcesz wiedzieć, odpowiedzi są w pozostałej części naszego artykułu?

Czy nocne światło jest szkodliwe?

Bardzo łatwo jest odpowiedzieć na pytanie, czy światło nocne jest szkodliwe i jest jasne. Tak, światło nocne jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia. Ponieważ nasze ciała reguluje zmęczenie i stres, z którym zmaga się przez cały dzień w fazie snu, składają się one z układów hormonalnych i fizycznych. Nasze mózgi są różne w nocy w działaniu, organizuje uzyskane dane i rodzaj wykonuje prace porządkowe. Nasze ciało i narządy, które sprawiają, że również odpoczywają nadal pracują nad regeneracją i czyszczeniem w fazie.

Spanie z lampką nocną jest w rzeczywistości cyklem ciała Ale światła nocne nie są jedynymi odpowiedzialnymi, oczywiście. Telefon z telewizorów lub lamp ulicznych tak samo jak światła nocne jest szkodliwa. Z drugiej strony, to nie tylko zanieczyszczenia wywołane światłem, które są szkodliwe. jest również szkodliwy dla fal, które tworzą dźwięk i różne sygnały. Jednak w tym artykule mówimy o szkodliwości spania z włączonym światłem. skupimy się na zanieczyszczeniu wywołanym światłem.

Czy nocne światło jest szkodliwe podczas snu?

Ekspozycja na światło podczas snu może spowodować utrudnia mu zasypianie. Co za płytki lub lekki sen w nocy aktywność mózgu, co pozwala na przejście do głębszych etapów snu tym bardziej negatywnie na to ma wpływ.

Oprócz warunków, które bezpośrednio wpływają na mózg, głęboki brak snu spowodowany ekspozycją z następującymi skutkami ubocznymi Programów powiązanych. Oto, jak to może być spać w nocy z włączonym światłem Oto wady:

Depresja: W oświetlonych warunkach stwierdzono, że sen zwiększa ryzyko zachorowania na depresję. Negatywny wpływ niebieskiego światła z urządzeń elektronicznych na nastrój Może. Bezsenność powoduje również zrzędliwość i niepokój może również powodować. Dzieci, które nie mają wystarczającej ilości snu, mogą być bardziej nadpobudliwe.

Otyłość: Na kobiety W wyniku badania otyłości telewizja pracowała kobiety śpiące w oświetlonych środowiskach to więcej niż kobiety śpiące w ciemności ustalono, że mogą być otyłe. On również 100 lat w tych badaniach. nie ma dużej różnicy pod względem źródła światła pochodzącego z wnętrza lub na zewnątrz pomieszczenia zaobserwowano również, że tak nie jest.

Spanie w świetle zwiększa ryzyko wypadków

Wypadki: Odpowiednia jakość snu nie biorąc go sprawia, że bardziej ospały i słaby refleks następnego dnia. Twój osłabiony refleks, jeśli prowadzisz samochód lub inny rodzaj maszyny jesteś bardziej prawdopodobne, że wypadek z tego powodu. U osób starszych, śpiących w świetle zwiększa ryzyko wypadków, takich jak upadek.

Zwiększone ryzyko chorób przewlekłych: Światło jeśli nadal zakłóca sen w dłuższej perspektywie, niezależnie od tego, czy jest to otyłość, powoduje zwiększone ryzyko chorób przewlekłych. Wśród nich wysokie nadciśnienia tętniczego, chorób serca i cukrzycy typu 2.

Jakie są korzyści ze spania w nocy, gdy światło jest włączone?

Mówienie o korzyściach płynących ze spania w nocy z włączonym światłem może się wydawać prawdopodobne po 20/2010. Ale to, co będziemy liczyć substancje są również sceptycznie nastawione do właściwości użytkowych. Świeci się jeśli chcesz iść spać lub spać, gdy jest lekko, zdrzemnąć się w ciągu dnia i może być przydatne, jeśli nie chcesz wpaść w głęboki sen. Technika ta jest jednak wystarczająca nie oznacza, że można uzyskać dostęp do jakości snu.

Światła nocne i inne źródła światła, z ciemności może być przydatna dla małych dzieci, które mogą się bać. Gdy dzieci dorastają, konieczne jest przyzwyczajenie się do leżenia w ciemności, aby mogli lepiej spać. Jak widać, ogólnie rzecz biorąc, ryzyko leżenia przy włączonych światłach jest jedną z możliwych korzyści przeważa nad ciśnieniem.

Wpływ światła na cykl snu

Jeśli uważasz, że nie masz dużo czasu na sen i jeśli nie wiesz, jak przydatne jest spanie w ciemności, w ciemności i zdrowe, udane i będziesz miał lepsze zrozumienie znaczenia snu dla szczęśliwego życia.

Korzyści z good night's sleep

  • Naprawia mózg i ciało
  • Zapewnia naprawę mięśni i pozwala im szybko odzyskać
  • Choroby i przewlekłe problemy są dobre staje się lepszy ze snem
  • Bardziej aktywni w codziennym życiu i będziesz ostrożny
  • Najważniejsze czynniki wzrostu dzieci przychodzi na początku

Twój mózg jest mniej melatoniny pod wpływem światła w nocy wytwarza hormon. Zapobiega to głębokiemu zasypianiu i otworzy drzwi do twoich problemów. Nawet jeśli zasypiasz, nadal będziesz w fazie głębokiego snu otrzymasz nieregularny i powierzchowny sen, zanim będzie można przejść. Nawet jeśli lekki sen jest ważny korzyści ze snu, nie pozostając wystarczająco długo w cyklu głębokiego snu uniemożliwia jego otrzymanie. Około 90 minut na cykl mózgu muszą pozostać.

Czy Czerwone Światło Nocne jest szkodliwe?

Odpowiedź na pytanie, czy czerwone światło nocne jest szkodliwe, brzmi tak, jest szkodliwe. Jednak, czerwone światło ma mniejszy wpływ na wydzielanie melatoniny niż inne źródła światła. Więc jeśli światło ma być preferowane, gdy idziesz spać w nocy, musi to być czerwone światło nocne. Chcielibyśmy jednak powtórzyć, że korzystne jest trzymanie się z dala od jakiegokolwiek źródła światła dla zdrowszego i wysokiej jakości snu.

Jeśli chcesz, Jak złagodzić bóle głowy przez naturalne środki ziołowe bez leków? możesz również przeczytać nasz artykuł pt. "

Źródło: https://www.healthline.com/health/sleeping-with-the-lights-on