Krzywdy spania z makijażem i rozważaniami

Szkody spania z makijażem zniechęci cię do tego nawyku. Zebraliśmy dla Ciebie kwestie, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o czyszczenie makijażu i ryzyko spania z makijażem.

Szkody spania z makijażem

Makijaż jest zrobione, aby dać kobietom piękno i przynieść ich prawdziwe piękno na czele. Makijaż: sprawia, że kobiety wyglądają bardziej atrakcyjnie i seksownie, podczas gdy ich poczucie własnej wartości wzrasta. Dlatego kobiety noszą makijaż przy każdej okazji i stale odnawiają makijaż, ponieważ kochają swój makijaż. Kiedy makijaż wykonany na prywatnych spotkaniach, weselach, spotkaniach przyjaciół jest czyszczony, uszkadza skórę, pory skóry i podskórną substancję, która ma właściwości odżywcze. Dlatego, gdy skończysz z makijażem, należy wytrzeć makijaż i zrobić oczyszczanie skóry. Przez większość czasu idziemy spać bez zimna i czyszczenia makijażu. Kiedy idziesz spać bez czyszczenia makijażu, napotykasz te problemy pod względem skóry.

8 sytuacji podczas snu z makijażem

1) Skóra, fizjologicznie w okresie, w którym organizm pracuje minimalistycznie odnawia się. Pory w obszarach z makijażem podczas snu z makijażem skóra nie może się zregenerować i ze względu na fakt, że pory skóry są pełne i nie mogą być karmione. suchość skóry, zapalenie porów skóry i wiek skóry zdjąć.

2) Podkład na skórę, gdy nie zostanie oczyszczona, zapobiegnie to przedostawaniu się skóry do powietrza, dzięki czemu skóra stanie się stanem zapalnym i nadmierny trądzik powoduje powstawanie. Skóra, która nie może dostać powietrza, skóra, w której nie może karmić powstawanie trądziku i zaskórników na powierzchni jest nieuniknione.

3) Jeśli używasz makijażu, musisz go wyczyścić. Kiedy makijaż nie jest jakiś temed, idealne siedliska powstają w porach skóry, gdzie bakterie będą żyć. Niewidoczne bakterie dostać się tam z objawami, takimi jak swędzenie, zaczerwienienie, skóra więdnie na powierzchni skóry. Dlatego, gdy wrócisz do domu, musisz natychmiast wyczyścić.

Pamiętaj, aby oczyścić przed snem

4) Gdy szminka nie wyczyści szminki, warga skóra wysycha bardzo szybko i zaczyna pękać. Nawilżenie wargi musi być mamusia, ponieważ jest wysoka proporcjonalnie do skóry. Dlatego szminka wysychająca wargi na wardze spowoduje pęknięcia i owrzodzenia na skórze. Szminki stan warg pogarsza się bardzo szybko, jeśli nie jest preferowany pod względem jakości. Jeśli nie działasz zbyt skrupulatnie przy wyborze szminki, wyschnie w ciągu dnia lub w łóżku spowodować pękanie warg i owrzodzenia do postaci.

5) Tusz do rzęs, makijaż, który zatyka korzenie rzęs i zapobiega karmieniu rzęs Elementy. Jeśli chcesz, aby rzęsy wyglądały bardzo seksownie, a Twoje rzęsy Jeśli pocierasz tusz do rzęs, musisz wyczyścić tusz do rzęs, gdy tylko wrócisz do domu. Rzęsy musisz zadbać o zdrowie rzęs, ponieważ nie wychodzi łatwo. Kiedy śpisz bez czyszczenia rzęs tuszu do rzęs, twoje rzęsy nocne możesz być świadkiem, jak pęka i ma rzęsy, które wyglądają źle.

6) Fundacja i rumieniec wokół nosa powodują, że skóra się zatkać ze względu na fakt, że obszar ten jest bardzo tłusty. Długotrwałe napełnianie nosa i otoczenia barwnikami i rumieńcem powoduje, że oleje pod skórą wydają się bardziej widoczne. Makijaż wokół nosa należy oczyścić bardzo ostrożnie, a powinieneś być skrupulatny w stosunku do nosa i jego otoczenia, które są bogate w tłuszcz.

Spać bez makijażu dla zdrowszej skóry

7 ) Czysty makijaż należy również być bardzo ostrożnym przy zakupie środków czyszczących sprzedawanych dla . Słaba jakość demakacji uszkadzają pory skóry, powierzchnia CIT i spowodować, że masz martwą skórę. W związku z tym jakość powinieneś zdecydować się na środki czyszczące do skóry lub środki czyszczące do skóry we własnym domu Musicie to zrobić. Stosując naturalne środki czyszczące do skóry, możesz będzie łatwiej chronić.

8) Kiedy nie czyścisz makijażu, twoja powierzchnia skóry stanie się bardziej matowa i martwa, ponieważ korzenie skóry nie mogą być karmione. Kiedy śpisz z makijażem i budzisz się rano, widać, że twoja skóra jest smażona, twoje worki pod oczami rosną, budzisz się z opuchniętymi oczami, twoja skóra się starzeje i masz suchą skórę. Dlatego od momentu, gdy wrócisz do domu z makijażem, twoim pierwszym zadaniem powinno być prawidłowe czyszczenie makijażu.

Nasze główne artykuły konserwacyjne na naszej stronie to:

Jak dbać o typ skóry? Tłuste, suche, mieszane

Jakie są sposoby, aby pozbyć się czarnych plam?

Makijaż na wiki: https://tr.wikipedia.org/wiki/Kozmetik