Přirozené otevírání barev vlasů – Metody, jak zapnout tón vlasů doma

Otevírání barev vlasů je technika, kterou lze také provádět přirozeně. V tomto článku budete moci najít nápady a návrhy na to, co lze použít doma k zapnutí tónu vlasů.

Přirozené otevírání barev vlasů

Většina žen chce změnit barvu vlasů, ale zdrží se, protože otvíráky na vlasy a barvivo poškozují vlasy. Otvírače vlasů a barví obsahují chemikálie, které poškozují vlasy. Z tohoto důvodu existují různé metody otevírání barvy vlasů doma přirozenými způsoby. Nejznámější metodou je heřmánková voda a slunce.

Voda, kterou dostanete vařením sušeného heřmánku Otřete si to o vlasy. Pak můžete jít ven na slunce a alespoň 1 Počkej hodinu. Heřmánková šťáva a sluneční chlupy zapnutí barvy je velmi úspěšný proces přirozenými prostředky. Tento proces můžete udělat s několika barvu vlasů můžete získat opakováním den za dnem.

S jablečným octem Přirozený proces otevírání barev vlasů

Jablečný jablečný ocet se nachází v každém domě a všech druzích kůže péče je prospěšná pro kosmetiku a vlasové masky. Barvení vlasů doma je jednou z metod, která mě na mysl, pokud jde o přírodní prostředky je jedním z nich. Tento proces můžete dělat poměrně praktickým způsobem doma. Když se sprchuješ Po posledním umytí naneste jablečný jablečný ocet na všechny vlasy. Pak je tu spousta výstup bez oplachování. Rychlost zapnutí barvy vlasů umožňuje tento proces provádět pravidelně Závisí.

Jasnější s citronem a světlé vlasy

Další známý proces otevírání vlasů bylinnými metodami metoda je citron. Citron zvyšuje lesk vlasů, ekzém eliminuje problémy, jako jsou lupy. Kromě toho se vlasy je také k dispozici pro zapnutí barev. Sprej nalije citron do láhve a Zmáčkni si to po celých vlasech. Tak si učeš vlasy.

Po několika opakováních tohoto procesu jděte na slunce a počkejte nejméně 1 hodinu. Proces otevírání vlasů s citronem je také užitečný, pokud jde o výživu vlasů. Pravidelné opakování tohoto postupu zachová jasnost barvy vlasů a také ochrání pokožku hlavy před různými onemocněními tím, že ji vyživuje.

Pokud si přejete, můžete se také podívat na naše články s názvem Jak dělat péči o vlasy v zimě, Jak chránit vlasy v chladném počasí a Henna Cure Recipe a Application Against Hair Loss.

Vlasy na wiki: https://tr.wikipedia.org/wiki/Sa%C3%A7