Kardamon żucia: Jak żuć kardamon Jakie są korzyści i szkody?

Kardamon do żucia jest preferowanym nawykiem, szczególnie w przypadku nieświeżego oddechu i próchnicy zębów. Kardamon, który jest używany szczególnie w Indiach jako przyprawa, nie jest znany wiele w naszym kraju. Jeśli chcesz, bez dalszych ceregieli, niech rozwinąć w dalszej części naszego artykułu, jakie są korzyści lub szkody z żucia kardamonu.

Dlaczego karamam jest dobry dla nieświeżego oddechu

W badaniu naukowym nad kardamonem do żucia kardamon w jamie ustnej, co powoduje pojawienie się nieprzyjemnych zapachów niszczy bakterie, wykazując w ten sposób działanie przeciwbakteryjne Rozumieć. Innymi słowy, najważniejszą rolę kardamonu w łagodzeniu nieświeżego oddechu nie jest tłumienie zapachów, ale wyeliminowanie źródła zapachu zaobserwowano.

Czy karamam do żucia zapobiec próchnicy zębów?

Kardamon do żucia jest ze względu na skutki wymienione powyżej zapobiec próchnicy zębów. Zęby są zwykle osłabione szkliwem zębów w wyniku czego bakterie zaczynają działać na ząb Występuje. Dzięki antybakteryjnym właściwościom kardamonu może rozmnażać się w zębach śmierć bakterii może również zapobiegać lub opóźniać próchnicę zębów.

Jak żuć kardamon i jak używać kardamonu jądra?

Pytanie, jak żuć kardamon i jak używać kardamonu jądra może wynikać z faktu, że zwykle uznajemy kardamon za pył, ale kardamon jest to przyprawa ze skorupiakami i nasionami w nim. Więc kardamon. muszą być uzyskane w niewykorzystanej postaci surowej w celu żucia. Usta jedna powłoka kardamonu jest pod kątem, aby pozbyć się zapachu i złagodzić żołądek i nasiona w nim, czyli nasiona, są żute i spożywane. Kurz w dłoni kawa kardamonu lub parzona herbata kardamonowa może być wykonana, jeśli jest kardamon.

Korzyści z żucia kardamonu są krótko następujące:

  • Rozluźnia żołądek, jest dobry na niestrawność.
  • Posiada funkcję dekonstrukcji.
  • Mówi się również, że jest dobre dla pęcherza moczowego i nerek problemy.
  • Jest źródłem witaminy A.
  • To jest dobre dla problemów psychologicznych.
  • Ma kojący, uspokajający efekt.
  • Mówi się również, aby mieć relaksujący wpływ na problemy, takie jak przeziębienia, zapalenie oskrzeli i astmy.

Nieświeży oddech może czasami również wystąpić z powodu problemów zapalnych, można również przeczytać nasz artykuł o naturalnych roślin przeciwzapalnych i dowiedzieć się, co można stosować inne niż kardamon w celu wyeliminowania nieświeżego oddechu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kardamonu, możesz również odwiedzić stronę kardamonu na Wikipedii: https://tr.wikipedia.org/wiki/Kakule