Jest Syrop Jeżynowy dobre dla infekcji gardła i obrzęk migdałków?

Czy syrop jeżynowy jest korzystny dla infekcji gardła? Czy korzyści z syropu jeżynowego dobre dla zapalenia migdałków i obrzęk? Takie pytania są zadawane dość często w ostatnim okresie. W tym artykule uwzględniliśmy szczegółowe wyniki badań nad tym syropem, który jest podobno przydatny do zapalenia gardła.

Jest Syrop Jeżynowy korzystne dla infekcji gardła?

Syrop jeżynowy jest zalecany przez ekspertów w dziedzinie infekcji gardła. Syrop jeżynowy, jak sama nazwa wskazuje, jest ekstraktem uzyskanym z czarnych morw, zwanym również fioletowymi morwami. Jest również szeroko stosowany do dojrzałych owoców morwy i kory medycyny. Jest często stosowany w celu złagodzenia skutków warunków, takich jak zapalenie migdałków, grypa, przeziębienia, a zwłaszcza w leczeniu problemów, takich jak katar i nieżyt nosa. Ogólnie rzecz biorąc, zaparcia wymagają również więcej dowodów na to, że syrop jeżynowy, który jest przydatny do jedzenia jego owoców, jest zdecydowanie dobry dla chorób, takich jak zakażenie gardła. Ale jakie właściwości syropu jeżynowego są uważane za dobre dla migdałków?

Korzyści z Syropu Jeżynowego do infekcji gardła i innych chorób

  • Zakażenie gardła syropem jeżynowym witaminy C, która odgrywa bardzo ważną rolę w chorobach takich jak grypa Hostów.
  • Odporność na syrop jeżynowy Zwiększa.
  • Czarny syrop jest jest ważnym minerałem o różnych funkcjach, takich jak transport tlenu na bok Żelaza.
  • Krzepnięcie krwi i zdrowie kości Witamina K1, która jest ważna dla, znajduje się również w syropie jeżynowym.
  • Wysokie ciśnienie krwi i choroby serca Potas, ważny, który może zmniejszyć ryzyko, jest również zawarty w syropie jeżynowym.
  • Skuteczny w przypadku uszkodzeń oksydacyjnych Witamina E, która jest przeciwutleniaczem, znajduje się również w tym syropie.

Przed Blackberry Syrop jest używany do infekcji gardła Uwaga

Syrop jeżynowy jest preferowany w wielu dziedzinach, takich jak zakażenie gardła. Jednak, nieprzytomny i nadmierne stosowanie może prowadzić do różnych skutków ubocznych i szkód ostrożność w stosowaniu syropu jeżynowego w następujących sytuacjach powinno to być:

  • Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, nie ma wystarczających wiarygodnych informacji na temat bezpieczeństwa przyjmowania jeżyny. Bycie bezpiecznym unikać stosowania syropu jeżynowego w tych okresach.
  • Ludzie uczuleni na owoce, takie jak figi mogą być również wrażliwe na syrop jeżynowy.
  • Jeżyna może obniżyć poziom cukru we krwi. Jeśli masz cukrzycę, należy ściśle monitorować stężenie cukru we krwi. W związku z tym krew za pomocą syropu jeżynowego, aby zapobiec ewentualnym zakłóceniom równowagi w cukrze Trzymaj się z daleka.
  • Cukru we krwi syropu jeżynowego równoważenie cukru we krwi w trakcie i po zabiegu może go złamać. Dlatego przed i po planowanej operacji jeżyna przez 2 tygodnie nie spożywać syropu.

Czy syrop jeżynowy wchodzi w interakcje z lekami?

Zwłaszcza podczas infekcji gardła, za pomocą syropu jeżynowego z różnymi lekami może stanowić ryzyko interakcji. Ponadto leki, których używasz w przypadku chorób przewlekłych, mogą również wchodzić w interakcje z syropem jeżynowym. Bądź szczególnie ostrożny pod względem leków zastąpionych przez wątrobę. Niektóre leki są zastępowane i rozpadające się przez wątrobę. Syrop jeżynowy może również spowolnić szybkość, z jaką wątroba rozpada niektóre leki. Stosowanie jeżyny w połączeniu z niektórymi lekami, które procesy wątrobowe mogą zwiększyć skutki i skutki uboczne tych leków. Przed użyciem syropu jeżynowego, skontaktuj się z lekarzem, jeśli używasz leku zmienionego wątroby.

Leki, w których syrop jeżynowy współdziała

Leki, które mogą mieć wpływ to lovastatyna (Mevacor), itraconazol (Sporanox), ketokonazol (Nizoral), triazolam (Halcion), fexsofenadin (Allegra) i leki stosowane w cukrzycy (Antidiabetes) gliburit (DiaBeta), Glynase PresTab, Mikronaza), glimepiryd (Amaril), insulina, rozyglitazon (Avandia), pioglitazon (Actos), chlorpropamid (Diabinese), tolbutamid (Orinaza), glipizyd (Glucotrol) należą do osób zagrożonych.

Kto nie może pić i używać syropu jeżynowego

Odpowiednia dawka syropu jeżynowego do stosowania w leczeniu opiera się na różnych warunkach, takich jak wiek, zdrowie i niektóre inne czynniki użytkownika. Obecnie nie ma wystarczających badań naukowych, aby stworzyć odpowiedni stosunek dawki syropu jeżynowego. Należy pamiętać, że produkty ziołowe mogą nie być bezpieczne, a ilość stosowania może być znacząca. Co jest dobre dla migdałków Metody leczenia domu z ziołowych naturalnych leczy, Co jest dobre dla gardła piszczy naturalne zalecenia ziołowe i tych, którzy mówią, że nie można połknąć, co jest dobre dla bólu gardła może być również zainteresowany w tym artykule.

Zasób 1, Zasób 2, Zasób 3, Zasób 4