Przepisy i naturalne zalecenia dotyczące pielęgnacji ust do pielęgnacji ust w domu

Pielęgnacja ust w domu jest jedną z najciekawszych kwestii szczególnie dla kobiet. Istnieje oddzielny rodzaj opieki w naszym ciele, który powinien być stosowany do każdego regionu. Ręka, stopa, paznokcie, włosy, rzęsy... Wtedy musimy dać sobie pewną ilość czasu. Jest jeden obszar, który jest trochę bardziej zaniedbany, jeśli chodzi o opiekę, czyli usta. Usta potrzebują opieki, aby wyglądały bardziej żywe, pełniejsze, gładkie, zdrowe i kolorowe. Jeśli nie chcemy płacić za chemikalia za tego rodzaju opiekę, być może zapewniliśmy niezbędną opiekę prostymi i praktycznymi metodami, które możemy zastosować w domu.

Pielęgnacja ust w domu i niezbędne materiały

Niezbędne materiały:

1 łyżeczka miodu, 1 łyżeczka węglanu i 3 krople Oliwy

Po pierwsze, węglan i miód są dokładnie mieszane. Idę do. konsystencja mieszanego węglanu i miodu stanie się bardziej intensywna. Tę mieszaninę nakłada się na usta. Po odczekaniu kilku minut, z ciepłą wodą i oliwa z oliwek wciera się w usta. Z oliwą z oliwek przez 7-8 minut po odczekaniu usta są czyszczone.

l Wymagane materiały:

1 łyżeczka oliwy z oliwek i 1 łyżeczka cukru granulowanego.

Oliwa z oliwek i cukier granulowany razem po gorącej kąpieli wymieszać i masować usta, odczekać kilka minut, a następnie ciepłą wodą Wyczyszczone.

Niezbędne materiały:

1 łyżeczka stałego oleju kokosowego

Dokładnie wydychaj usta solidnym olejem kokosowym Wykonane. Po odczekaniu 7-8 minut, zrobienie lekkiego tamponu z serwetką Wyczyszczone. Nie ma potrzeby płukania oleju kokosowego.

Naturalne zalecenia dotyczące pielęgnacji ust

  • Jeśli usta wyglądają na popękane i suche, prawdopodobnie z powodu pragnienia. Być może byłeś zbyt gorący, zbyt zimny lub wystawiony na działanie wiatru. Zapotrzebowanie na wodę jest uzupełniane przez natychmiastowe picie dużej ilości wody.
  • Ludzie, którzy lizać i gryźć usta cały czas mówią, że to zrobić z powodu suchych warg i pęknięć, ale to te nawyki, które powodują suchość i pęknięcia, które muszą być znane. Dlatego ci, którzy mają te nawyki, powinni przestać jak najszybciej.
  • Oprócz zębów należy również uzyskać miękką szczoteczkę do zębów dla warg. Delikatne szczotkowanie ust szczoteczką do zębów będzie bardzo przydatne, aby pozbyć się martwego naskórka.
  • Należy zauważyć, że kremy ochronne wargi stosowane mają właściwości ochrony przeciwsłonecznej i zawierają naturalne oleje. Zbyt dużo słońca powoduje, że usta wysychają.

Inne zalecenia dotyczące pielęgnacji warg domowych

  • Ludzie, którzy nie mogą oddychać przez nos spać z otwartymi ustami. Ludzie, którzy śpią tak obudzić rano z ich usta i usta suche, a ta suchość trwa cały dzień. Jeśli uważa się, że taki stan się stanie, przyczynę należy natychmiast znaleźć i rozpocząć leczenie.
  • Należy uważać, aby spożywać składniki odżywcze zawierające witaminę E i B, które będą dobre dla ust.
  • Olejek miętowy zarówno odżywia usta i sprawia, że wyglądają pulchne ze względu na fakt, że przyspieszają krążenie.
  • Tanie i słabej jakości kosmetyki do ust nie powinny być używane.
  • Wreszcie balsam do ust należy nałożyć na szminkę przed użyciem szczególnie ciemnych, matowych szminek. Usta, które wyglądają zdrowo i pięknie, są bardzo ważne dla pewnego uśmiechu. Dlatego należy zadbać o wargi.

Jeśli chcesz, możesz również spojrzeć na nasz artykuł na temat jak zrobić pielęgnacji włosów w zimie i jak chronić włosy w niskich temperaturach.

Lip na Wiki: https://tr.wikipedia.org/wiki/Dudak

Co należy wziąć pod uwagę, jeśli używamy nagiej szminki? Ciemny, Jasny, Pszenicy Skóry