Jakie są szkody i skutki uboczne Goji Berry, Kto nie może go używać?

Pytania, jakie są szkody jagody Goji i kto nie może z niej korzystać, są ignorowane, ponieważ jest to przydatne jedzenie. W tym artykule omówiliśmy, kto owoc goji jest niewygodne dla i w jakich przypadkach może powodować szkodliwe skutki uboczne.

Jakie są szkody Goji Berry i kto nie może go używać?

Jagody Goji ( Lycium barbarum ) Chiny i Tybet Są to owoce pochodzące z Himalajów. Są lekko słodkie i kwaśne i są są one stosowane jako składniki w sałatkach. Chociaż oferują one pewne korzyści, są nadmierne są związane ze skutkami ubocznymi. Owoce oddziałują z narkotykami i jeśli pacjent jest na lekach lub ma choroby przewlekłe Lub jeśli jesteś w ciąży, należy zachować ostrożność.

Jakie są szkody Goji Berry?

Goji berry szkody powodują alergie u niektórych osób jest też. W tym artykule poruszamy potencjalne szkodliwe skutki uboczne owoców będzie można zobaczyć go w szczegółach.

Goji Berry może wchodzić w interakcje z narkotykami

Jagody Goji Berry niektóre, w tym warfaryny interakcji z narkotykami. W jednym badaniu 71-latek był leczony warfaryną. dana osoba otrzymała sok z jagód goji, a osobie podano siniaki, krwawienie z odbytnicy i pojawiły się problemy, takie jak krwawienie z nosa. Goji Berry, aby uzyskać wodę jego objawy poprawiły się po opuszczeniu. Sok z jagód Goji, który może zwiększyć krwawienie jest popularnym napojem ziołowym. Z lekami, takimi jak warfaryna, która jest przeciwzakrzepowa współdziała i zwiększa jego działanie. W związku z tym w przypadkach, gdy istnieje ryzyko krwawienia i Jeśli twoja rodzina ma historie takie jak krwotok mózgu, kiedy spożywasz owoce Goji Berry Bądź bardzo ostrożny.

Jagoda Goji może nadmiernie zmniejszyć cukier

Jagody Goji Berry może obniżyć poziom cukru we krwi. Został zidentyfikowany jako możliwe możliwości leczenia cukrzycy. Ale jeśli pacjent jest już na cukrzycę, stężenie cukru we krwi spadnie zbyt mogą to spowodować. Jagody Goji mogą powodować hipoglikemię nie ma bezpośredniego dochodzenia. Jednak lepiej być ostrożnym. Cukrzyca jeśli pacjent jest leczony, powinien skonsultować się z lekarzem przed spożyciem goji berry.

Goji Berry szkodzi może powodować alergie

Jagody Goji, stan, w którym organizm staje się nadwrażliwy może powodować anafilaksję. Jest to białko transferu lipidów w owocach może być odpowiedzialny za reakcje. Objawy anafilaksji obejmują pokrzywkę, oddychanie korki na drogach, problemy żołądkowo-jelitowe i wstrząsy. Ryzyko alergii pokarmowej osoby niosące jagody goji nie powinny spożywać jagód goji, dopóki nie otrzymały zgody od lekarza.

Skutki uboczne Goji Berry może poważnie obniżyć ciśnienie krwi

Badania pokazują, że ciśnienie krwi jagody Goji Berry wskazuje, że może przyczynić się do zmniejszenia. To może być dobra wiadomość, ale powodować problemy, jeśli dana osoba jest już na leki w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi Cna. Jagody Goji mogą zwiększać działanie leków obniżające ciśnienie krwi. Powoduje to niedociśnienie lub niebezpiecznie niski poziom ciśnienia krwi może to spowodować, aby zejść do poziomu. Już lek do leczenia nadciśnienia tętniczego należy skonsultować się z lekarzem przed spożyciem goji berry.

Jagoda Goji może powodować biegunkę

Podczas eksperymentu, spożywanie jagód goji (herbata jagodowa goji) osoba doświadczyła niekrwawej biegunki i bólu brzucha. Owoce ludzkie stwierdzono również w tym eksperymencie, że moduluje niektóre geny w jego organizmie. Jednak ta strona inną możliwą przyczyną skutków może być zanieczyszczenie. W związku z tym trawienie jeśli masz problemy, należy skonsultować się z lekarzem przed spożyciem jagód goji.

Goji Berry szkodzi w ciąży

Jagody Goji zawierają betain. Betain również powoduje miesiączki i aborcji może być również używany do . Jagody mają również ma wpływ. W związku z tym kobiety w ciąży lub karmiące piersią lub estrogen nie powinny być stosowane przez osoby z chorobami wrażliwymi.

Kto nie może używać owoców jagodowych Goji

Nasz artykuł na temat sytuacji, w których spożywanie owoców jagodowych goji jest niewygodne 2015 r., warto również krótko wymienić w formie pozycji:

  • Goji dla osób przyjmujących leki na ciśnienie krwi Berry jest niewygodne.
  • Kobiety w ciąży Goji Berry owoce nie należy go używać.
  • Jagoda Goji podczas karmienia piersią podczas stosowania należy zachować ostrożność.
  • Użytkownicy narkotyków cukru goji berry nie należy spożywać owoców.
  • Leki rozrzedzające krew goji Jagoda powinna trzymać się z dala od owoców.
  • Ryzyko krwawienia, takie jak krwotok mózgu nie należy spożywać Goji Berry.
  • To, co ludzie mają biegunkę. unikać owoców.
  • Narkomani Goji Berry nie należy spożywać z owoców.
  • 2 przed i po zabiegu nie powinny być spożywane przez kilka tygodni.

Ostatnie słowa Goji Berry o jego stratach

Goji Berry jest bogaty w żywność z licznymi korzyściami zdrowotnymi. Jednak nadmierne spożycie jagód może powodować poważne skutki uboczne u niektórych osób. Jeśli jesteś na jakiekolwiek leki, skonsultować się z lekarzem przed dodaniem jagód do diety. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny unikać tego owocu. Ponadto, w normalnych warunkach, można jeść 15 g Goji Berry dziennie. Jeśli chcesz, jakie są szkody z zaskórnik trawy? Możesz również sprawdzić artykuł zatytułowany Uszkodzenia i skutki uboczne Blackhead Grass.

Źródła