Recepty a přírodní doporučení pro péči o rty pro domácí péči o rty

Péče o rty doma je jedním z nejzávítivějších problémů zejména pro ženy. V našem těle existuje samostatný typ péče, který by měl být aplikován na každou oblast. Ruka, noha, nehty, vlasy, řasy… Pak si musíme dát určitý čas. Je tu jedna oblast, která je trochu více zanedbaná, pokud jde o péči, což jsou rty. Rty potřebují trochu péče, aby vypadaly živější, plnější, hladší, zdravé a barevné. Pokud nechceme platit za chemikálie pro tyto typy péče, možná jsme poskytli potřebnou péči jednoduchými a praktickými metodami, které můžeme použít doma.

Péče o rty doma a základní materiály

Potřebné materiály:

1 lžička medu, 1 lžička uhličitanu a 3 kapky Olivový olej

Za prvé, uhličitan a med jsou důkladně promíchány. Já to tak je. konzistence smíšeného uhličitanu a medu bude intenzivnější. Tento směs se aplikuje na rty. Po několika minutách čekání s teplou vodou a olivový olej se tře na rty. S olivovým olejem po dobu 7-8 minut po čekání jsou rty vyčištěny.

l Požadované materiály:

1 lžička olivového oleje a 1 lžička granulovaného cukru.

Olivový olej a granulovaný cukr společně po horké koupeli promíchejte a masírujte rty, počkejte několik minut a poté teplou vodou Vymazány.

Potřebné materiály:

1 lžička pevného kokosového oleje

Důkladně masírujte rty masivním kokosovým olejem Vyrobeno. Po 7-8 minutách čekání, vytvoření lehkého tamponu s ubrouskem Vymazány. Není třeba opláchnout kokosový olej.

Přírodní doporučení pro péči o rty

  • Pokud rty vypadají popraskané a suché, je to pravděpodobně kvůli žízni. Možná jsi byl příliš horký, příliš chladný nebo vystavený větru. Potřeba vody je dokončena okamžitým pitím množství vody.
  • Lidé, kteří si lížou a kousají rty po celou dobu, říkají, že to dělají kvůli suchým rtům a prasklině, ale jsou to tyto návyky, které způsobují suchost a praskliny, které je třeba vědět. Proto by ti, kteří mají tyto návyky, měli co nejdříve přestat.
  • Kromě zubů by měl být také získán měkký zubní kartáček pro rty. Jemné kartáčování rtů zubním kartáčkem bude velmi užitečné, aby se zbavili odumřelé kůže.
  • Je třeba poznamenat, že použité krémy na ochranu rtů mají vlastnosti opalovacího krému a obsahují přírodní oleje. Příliš mnoho slunce způsobuje vysychání rtů.

Další doporučení pro domácí péči o rty

  • Lidé, kteří nemohou dýchat nosem, spí s otevřenou pusou. Lidé, kteří takhle spí, se ráno probudí se suchými ústy a rty a toto sucho trvá celý den. Pokud se předpokládá, že k takovému stavu dojde, měla by být příčina okamžitě nalezena a léčba by měla být zahájena.
  • Je třeba posudek ke konzumaci živin obsahujících vitamín E a B, což bude dobré pro rty.
  • Mátový olej vyživuje rty a způsobuje, že vypadají baculatě kvůli tomu, že urychlují krevní oběh.
  • Levná a nekvalitní kosmetika na rty by neměla být používána.
  • Nakonec by měl být balzám na rty aplikován na rtěnku před použitím obzvláště tmavých matných rtěnek. Rty, které vypadají zdravě a krásně, jsou velmi důležité pro sebevědomý úsměv. Proto je třeba se postarat o péči o rty.

Pokud si přejete, můžete se také podívat na náš článek o tom, jak dělat péči o vlasy v zimě a jak chránit vlasy v chladném počasí.

Lip na Wiki: https://tr.wikipedia.org/wiki/Dudak

Co je třeba zvážit, pokud používáme nahou rtěnku? Tmavá, světlá, pšeničná kůže