Ćwiczę, ale nie mogę schudnąć, nie mogę schudnąć Dlaczego?

Jeśli mówisz, że ćwiczysz, ale nie możesz schudnąć, a nawet przybrać na wadze, przeczytaj resztę naszego artykułu, aby zrozumieć, dlaczego i trochę się zrelaksować. Ponieważ znajomość przyczyn jest pierwszym krokiem do znalezienia rozwiązania.

Ćwiczę, ale nie mogę schudnąć

Ćwiczę, ale nie mogę schudnąć. powinieneś znać powody, zanim się przygnębiasz i martwisz się, oraz należy narysować ścieżkę w tym kierunku. Ćwiczenia są trudnym zadaniem i ważą skala zaczyna iść w górę, a nie poniżej chęci, aby schudnąć może spowodować jego pęknięcie. Dni, w których ćwiczysz, nie działają Kiedy to widzisz, przechodzisz przez wiele emocji. Ale zdrowa rutyna ćwiczeń wie, że istnieje kilka powodów, dla których można przybrać na wadze nawet po Ty? Oto dlaczego przybierasz na wadze zamiast chudnąć Oto kilka powodów, dla których:

Ćwiczę, ale nie mogę schudnąć. Czy to, co mówię?

To tak, jakbym przybiera na wadze, nie mówiąc już o utracie wagi, mimo że pracuję. jednym z powodów wyrzutów jest żywność spożywana w okresie ćwiczeń twoje nawyki odgrywają ważną rolę w zwiększaniu lub zmniejszaniu masy ciała. Waga utrzymanie odpowiedniej diety, aby pomóc w utracie, szybko schudnąć będzie bardzo pomocne w dawaniu. Aby uniknąć słodkich pokarmów Monitoruj liczbę kalorii wszystkiego, co zdecydujesz się zjeść. Smażone i słodkie Jedzenie jest największą przeszkodą między tobą a twoimi celami odchudzania. Zastąpienie niezdrowych przekąsek innymi opcjami zdrowej żywności Spróbuj. Białko mądry, ponieważ pomogą Ci utrzymać się w pełni przez długi czas jeść bogate jedzenie. Unikaj węglowodanów i tłustych potraw i diety trzymać się swojego planu.

Czy od razu schudnę podczas ćwiczeń?

Po treningu mogą nie być widoczne żadne wyniki jednym z powodów jest to, że czekasz zbyt szybko. Odczekaj kilka dni i co najmniej Zacznij mierzyć swoją wagę po treningu przez tydzień. Twój trening Oczekiwanie na utratę wagi od pierwszego dnia, cud się zdarzyć równa się czekaniu. Przyrost masy ciała w pierwszych dniach ćwiczeń jest dość powszechny i realizacja twojego marzenia o natychmiastowej utracie wagi z wielu powodów To trudne. Ale nie martw się i dlatego nigdy nie przestawaj działać, ponieważ W kolejnych dniach przekonasz się, że ćwiczenia pomagają w utracie wagi.

Jest to tłuszcz lub mięśni, które zwiększa się podczas ćwiczeń?

Przyrost mięśni, a nie utrata masy ciała, gdy większość ludzi ćwiczy Mieszka. Może to być spowodowane wykonywaniem niewłaściwego rodzaju ćwiczeń. Wiele ćwiczeń ruch nie ma na celu pomóc w utracie wagi, ale niektóre ruchy mają również na celu zwiększenie ilości mięśni. Aby wyrzucić te nadwagi jeśli nie wiesz, co wykonywać, musisz zaleca się skonsultowanie się z instruktorem. Cardio, ponieważ jest to najszybszy sposób, aby schudnąć przyda się przejście na ćwiczenia.

Czy ćwiczenia zwiększenie obrzęk w organizmie?

Ćwiczenia pozwalają zużywać więcej płynów i dlatego prowadzi to do zwiększonej zawartości płynów w organizmie. Ale ta waga lub sprawić, że będziesz wyglądać, że nie tracisz na wadze, ale nie zamierzasz Nie jest. Ponadto wiele osób jest bardziej zaleca picie zbyt dużej ilości wody. Czasami picie zbyt dużej ilości wody jest dla Ciebie szkodliwe może powrócić z efektami i pozwalają na przytyć zamiast utraty wagi. Dziennie spożywanie dużych ilości wody może prowadzić do retencji wody i wzdęcia. Twoje ciało utrzymuje naturalny proces gojenia podczas ćwiczeń cieczy unikać spożywania większej ilości wody niż zwykle podczas ćwiczeń i starać się przyjmować płyny mało, ale często.

I ćwiczenia, ale nie mogę schudnąć jest to bezsenność?

Nie wystarczająco dużo snu pomimo ćwiczeń lub nieregularny cykl snu może zwiększyć poziom kortyzolu w organizmie. Poziom kortyzolu okazały się zwiększać sygnały głodu, co doprowadzi do jedzenia więcej niż organizm wymaga. Musisz uzyskać wystarczająco dużo godzin snu, aby utrzymać poziom kortyzolu w organizmie i pomóc trzymać się rutynowych ćwiczeń. Możesz łatwo osiągnąć swój cel odchudzania, postępając zgodnie z powyższymi zaleceniami i kontynuując swój reżim ćwiczeń. Pamiętaj, aby regularnie śledzić swoje ćwiczenia, unikać niezdrowej żywności, unikać stresu, spać na czas, pić wystarczająco dużo wody i nigdy nie stracić nadzieję, że dostaniesz w formie. Jeśli chcesz, czy sposoby, aby schudnąć pracy w 1 tydzień? Czy utrata masy ciała i medytacji w tygodniu osłabić? Można również przejrzeć artykuły zatytułowane Utrata masy ciała poprzez medytację.

Źródła