Korzyści z nasion rosy (Korzyści z nasion Chia)

Zanim przejdziemy do korzyści z nasion rosy, poznajmy trochę to ziarno. Nasiona Chia są produkowane z szałwii zwanej Szałwią, która rośnie w Ameryce Południowej. Nasiona szałwii są dostępne pod tą nazwą. Często badane są również korzyści z nasion rosy, które mają wysokie wartości odżywcze.

Ciya Seed Korzyści i zawartość odżywcza

Najlepsze w tej dziedzinie z wartością Omega-3 w zawartości nasion chia pozostawia składniki odżywcze w tyle. Tak bardzo, że nasiona jest bardziej Omega-3 niż ryby ma kwasy tłuszczowe. Nasiona rosy kwasów tłuszczowych w nim zajmuje pierwsze miejsce, gdy omawiane są korzyści. Ponieważ mózg Omega-3 i jest uważana za główną substancję, która stanowi zdrowie serca.

Około 30 gramów nasion chia to codzienne białko zaspokaja potrzeby . Oznacza to, że określona waga wynosi około 4,5 grama Białka. Kwasy tłuszczowe i oprócz białka, istnieją również niektóre aminokwasy. Zwłaszcza ten o nazwie tryptofan. aminokwasy biorą udział w eliminacji problemów psychologicznych. Nasiona Chia korzyści z nasion rosy w zawartym w nim stosunku błonnika pomiędzy nimi. Posiadanie wysokiego źródła błonnika w żywności jest wysokim źródłem list dietetycznych jest najważniejszym czynnikiem w jego wejściu.

Inne korzyści z nasion Chia do zdrowia ludzkiego

Z substancjami odżywczymi w nasionach chia, zarówno fizycznych, jak i ma pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne. Gospodarzem nasion aminokwasy regulują czasy snu i promują zdrowie psychiczne Zapewnia. Z drugiej strony, wysokie wartości wapnia nasion chia uważa się, aby wzmocnić zdrowie kości i zębów. Wysoki poziom cholesterolu korzyści z nasion rosy w obniżaniu poziomu pomiędzy nimi.

Nasiona są nasycone na dłużej dzięki wysokiej zawartości błonnika to sprawia, że czujesz. Z tego powodu listy dietetyczne są nieodzownym jest składnikiem odżywczym. Zwłaszcza tych, którzy chcą używać chia do badań diety na stosowanie nasion chia.

Trasy zużycia nasion Chia

Chia jest zwykle spożywane surowe i czyste. Ponieważ nie ma dominującego smaku, można go łatwo Dostępne. Napoje, takie jak sałatki, jogurty, zupy i koktajle są dobrym remisem do wykorzystania nasion chia Stanowi.

Ma zmienną właściwość fizyczną podczas stosowania nasion chia. W związku z tym, w połączeniu z napojami płynnymi, chia pęcznieje i przyjmuje konsystencję żelu. Substancja ta, która również pęcznieje i żele podczas trawienia, pozwala uczucie sytości trwać dłużej.

Możesz również przeczytać nasz artykuł na temat "Jakie są korzyści z siemienia lnianego".

Nasiona Chia na wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/Chia_seed