Jakie są harmy żetonów? Czy moje chipsy kukurydziane są bardziej szkodliwe niż chipsy ziemniaczane?

Szkody wióry mogą wystąpić z skutkami ubocznymi cholesterolu, ciśnienie krwi, przyrost masy ciała, a nawet skóry. Jak niezdrowe są chipy i dodatki, które są często omawiane w mediach, takich jak kwaśny słownik i Klub Kobiet? Odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania dla Ciebie, takie jak moje chipsy kukurydziane, moje chipsy ziemniaczane są bardziej szkodliwe, który rodzaj chipsów jest najbardziej nieszkodliwy.

Jakie są harmy żetonów?

Szkody związane z żetonami są często pomijane, ponieważ żetony jest to tania, smaczna i łatwo śnięć przekąskę. Garstka od czasu do czasu korzystających z chipów w ogólnym zdrowiu nie mogą być naprawione u osób, które prowadzą życie nie powodując żadnych szkód, prawdziwym niebezpieczeństwem jest, gdy zużywasz żetony na co dzień Wschodzących. Oto szkody żetonów w tytułach:

Szkody chipsów prowadzących do nadmiernego przyrostu masy ciała

Chipy są często narażone na przyrost masy ciała i otyłość jest pełna tłuszczów i kalorii, które mogą wzrosnąć. 15 do 20 sztuk chipsów ziemniaczanych, ok. Składa się z 10 gramów tłuszczu i 154 kalorii. Wskaźnik ten jest wskaźnikiem, w jakim każda zdrowa żywność jest daleko, daleko poza nią. Badania wykazały, że ziemniaki smażone w oleju (frytki) jest jednym z produktów spożywczych najsilniej związanych z przyrostem masy ciała zdjął go. Nadwaga lub otyłość może powodować cukrzycę, choroby serca i zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwory.

Skutki uboczne chipsów w zakresie niedoboru składników odżywczych

Jeśli regularnie dodajesz żetony do swoich nawyków żywieniowych, nie dostaniesz tyle składników odżywczych, ile potrzebujesz. Chipsy są zwykle witaminami i minerałami jest dość słaby pod względem. Spożywanie zdrowych przekąsek zamiast chipsów, pomóc zrekompensować brak odżywiania podczas posiłków więc przekąski, takie jak chipsy o wysokiej gęstości składników odżywczych warto zamiast tego zdecydować się na zdrowsze owoce i podobne przekąski Hsa.

Szkody chipsów dla pacjentów z wysokim ciśnieniem krwi

Zawartość sodu w wiórach wynika ze zdrowia układu sercowo-naczyniowego może negatywnie wpływać na ciśnienie krwi. Wysokie spożycie sodu, podwyższone ciśnienie krwi powodować niewydolność serca, udar mózgu, problemy naczyniowe i choroby nerek Cna. Chipsy ziemniaczane zwykle zawierają dużą ilość soli. Dlatego tak wiele Ludzie spożywają znacznie więcej soli niż ich dzienny limit podczas jedzenia chipsów. Sytuacja ta zwłaszcza, że stanowi duże zagrożenie dla pacjentów z wysokim ciśnieniem krwi może utorować drogę dla zdrowych osób, aby mieć problemy z ciśnieniem krwi w przyszłości.

Czy chipsy podnieść poziom cholesterolu?

Częste spożywanie wiórów jest wysokie ze względu na ilość i rodzaj tłuszczu może powodować wzrost poziomu cholesterolu. Większość smażonych frytek, większość występuje niebezpieczny rodzaj tłuszczów trans. Ponadto, zdecydować się na frytki do smażenia tłuszcze są głównie tłuszczami nasyconymi, które przyczyniają się do wysokiej zawartości cholesterolu Występuje. Wysoki poziom tłuszczów trans we krwi, wysoki poziom cholesterolu LDL i zwiększone ryzyko choroby niedokrwiennej serca.

Uszkodzenia skóry żetonów

Uszkodzenia skóry żetonów Skutki uboczne innych podstawowych szkód pojawia się jako . Nadmierne spożycie wiórów zwiększa szybkość tłuszczu na skórze. Spożycie niezdrowych tłuszczów powoduje zatkanie porów skóry, a tym samym prowadzi do zwiększonych problemów, takich jak trądzik i trądzik. Dlatego skóra nadmierne żetony, aby ogólny stan zdrowia nie był zagrożony, a także twoje zdrowie unikać jedzenia.

Szkodliwe dodatki do żywności w chipsach ziemniaczanych i kukurydzianych oraz Barwników

Paczka ziemniaków lub chipsów kukurydzianych przyczynia się do wielu szkodliwych pokarmów zawiera substancję i barwnik. Długotrwałe zużycie może być może to spowodować. Większość stosowanych dodatków to chemikalia przemysłowe, niebezpieczne, niesprawdzone sztuczne dodatki do żywności i barwniki chociaż mogą wystąpić różne szkody.

TBHQ: TBHQ jest obrońcą i pochodzi od butanu. Istnieje wiele złych skutków ubocznych tej substancji z rakiem, które powodują na bazie tłuszczu substancji chemicznych, takich jak wymioty, nudności, astma, niski poziom estrogenów, nieżyt nosa i nadpobudliwości. Wykazano, że zwierzęta laboratoryjne narażone na działanie TBHQ mają większe ryzyko zachorowania na raka żołądka. TBHQ jest przemysłową substancją chemiczną i jest stosowany w lakierach, żywicach, produktach kosmetycznych i produktach do pielęgnacji skóry. Jest również stosowany w produkcji związków wybuchowych.

Uszkodzenia dodatku aspartamu w wiórach

Aspartam (E951): Sztuczny jest słodzikiem i składa się z kwasu asparaginowego, fenyloalaniny i metanolu. Tę niewyraźne widzenie, utrata słuchu, astma, zaburzenia przewodnictwa nerwowego, może powodować szum w uszach i problemy z oddychaniem. Duża krew Poziom aspartamu może spowodować uszkodzenie komórek mózgu.

Tartrazyna (E102): Substancja ta jest barwnikiem azowym i jest otrzymywana ze smoły węglowej. Uderzenia gorąca u dzieci były związane z alergiami, astma, niewyraźne widzenie, migreny, zmęczenie, lęk i nadpobudliwość.

Monosodowy glutomat (MSG) Mięso boczne w chipsach

MSG (E621): glutomian sodu lub chiński smak soli jest in-increaser. Substancja ta, która może powodować akumulację w wątrobie, jest powoduje ból, nudności, wymioty, pocenie się, zaczerwienienie, świszczący oddech i letarg.

Inozynian sodu (E631): Zwierzęta, takie jak ryby i mięso Źródeł. Skutki uboczne to astma i dna moczanowa. Z produktów pochodzenia zwierzęcego nie jest odpowiedni dla wegetarian, ponieważ jest otrzymywany.

Guanilat sodu (E627): Z drożdży lub ryb (sardynki) jest produkowany, może powodować astmę i dna moczanowa. Odpowiedni dla wegetarian Nie.

Arorubine (E122): Azo czerwonych barwniki i barwniki spożywcze jest jedną z jego rodzin. Reakcje na E122 są związane z astmą u dzieci i jest zwiększenie nadpobudliwości.

Czy moje chipsy kukurydziane są bardziej szkodliwe niż chipsy ziemniaczane?

Kwestia chipsów kukurydzianych i chipsów ziemniaczanych jest bardziej szkodliwa, nie jest tak naprawdę bardzo ważna, ponieważ ważne nie jest to, z jakiej substancji wióry są wytwarzane, ale jakie dodatki są w nich zawarte i z jakimi olejami są produkowane. Dlatego to chipy mają najmniej dodatków w najzdrowszych wiórach i są przygotowywane ze zdrowych tłuszczów. Dlatego naszą radą jest dokładne przeczytanie zawartości otrzymanego pakietu żetonów i wybranie odpowiednio, jeśli to możliwe, przygotowania własnych żetonów w domu. Jeśli chcesz, możesz również sprawdzić korzyści z popcornu: witaminy, odchudzanie i cukier.

Źródło 1, Zasób 2