Jaké jsou Škody na žetonech? Jsou moje kukuřičné lupínky škodlivější než moje brambůrky?

Poškození třísek může nastat s vedlejšími účinky cholesterolu, krevního tlaku, přibývání na váze a dokonce i kůže. Jak nezdravé jsou čipy a přísady, které jsou často diskutovány v médiích, jako je kyselý slovník a ženský klub? Odpověděli jsme na všechny otázky pro vás, jako jsou moje kukuřičné lupínky, moje brambůrky jsou škodlivější, který typ čipů je nejvíce neškodný.

Jaké jsou Škody na žetonech?

Poškození třísek je často přehlíženo, protože čipy je to levné, chutné a snadno dostupné občerstvení. Hrstka čas od času užívání čipů v obecném zdraví nelze opravit u lidí, kteří vedou život aniž byste způsobili žádné škody, skutečné nebezpečí spočívá v tom, že denně konzumujete třísky Vznikající. Zde jsou škody na žetonech v titulech:

Poškození třísek vedoucí k nadměrnému přibývání na váze

Čipy jsou často ohroženy přibývání na váze a obezitou je plná tuků a kalorií, které se mohou zvýšit. 15 až 20 kusů brambůrků, cca. Skládá se z 10 gramů tuku a 154 kalorií. Tato rychlost je rychlost, jakou jakékoli zdravé potraviny Je to daleko, daleko za ním. Studie zjistila, že brambory smažené v oleji (hranolky) patří mezi potraviny, které jsou nejvíce spojeny s přibývání na váze Sundal si ho. Nadváha nebo obezita může způsobit cukrovku, srdeční onemocnění a některé zvyšuje riziko typů rakoviny.

Vedlejší účinky čipů z hlediska nedostatku živin

Pokud pravidelně přidáváte žetony do svých stravovacích návyků, Nedostanete tolik živin, kolik potřebujete. Hranolky jsou obvykle vitamíny a minerály je poměrně slabý, pokud jde o. Konzumace zdravého občerstvení místo hranolků, pomoci kompenzovat jakýkoli nedostatek výživy během jídla takže občerstvení, jako jsou hranolky s vysokou hustotou živin místo toho je užitečné zvolit zdravější ovoce a podobné občerstvení Hsa.

Poškození třísek pacientům s vysokým krevním tlakem

Obsah sodíku v čipech je způsoben vaším kardiovaskulárním zdravím může negativně ovlivnit váš krevní tlak. Vysoký příjem sodíku, zvýšený krevní tlak způsobit srdeční selhání, mrtvici, cévní problémy a onemocnění ledvin Cna. Brambůrky obvykle obsahují velké množství soli. Proto tolik lidí Lidé konzumují mnohem více soli, než je jejich denní limit při konzumaci hranolků. Tato situace zejména proto, že představuje velké riziko pro pacienty s vysokým krevním tlakem může vydláždit cestu zdravým jedincům, aby měli v budoucnu problémy s krevním tlakem.

Zvyšují čipy cholesterol?

Častá spotřeba třísek je vysoká kvůli množství a typu tuku může způsobit zvýšení hladiny cholesterolu. Většina smažených hranolků, většina dochází k nebezpečnému typu trans-tuků. Kromě toho se rozhodněte pro smažení třísek tuky jsou většinou nasycené tuky, které přispívají k vysokému obsahu cholesterolu Dochází. Vysoké hladiny trans-tuků v krevním řečišti, vysoký LDL cholesterol a zvýšené riziko ischemické choroby srdeční.

Poškození kůže třískami

Poškození kůže třískami Vedlejší účinky jiných základních škod zobrazí se jako . Nadměrná konzumace třísek zvyšuje rychlost tuku na kůži. Příjem nezdravých tuků způsobuje ucpání pórů kůže, a proto vede ke zvýšeným problémům, jako je akné a akné. To je důvod, proč kůže nadměrné žetony, aby vaše celkové zdraví nebylo ohroženo, stejně jako vaše zdraví vyhněte se jídlu.

Škodlivé potravinářské přídatné látky v bramborových a kukuřičných lupíncích a Barviva

Balíček brambor nebo kukuřičných lupínků přispívá mnoha škodlivými potravinami obsahuje látku a barviva. Dlouhodobou spotřebu lze může způsobit. Většina použitých přísad jsou průmyslové chemikálie, nebezpečné, neprokázané umělými potravinářskými přídatnými látkami a barvivami i když může dojít k různým škodám.

TBHQ: TBHQ je ochránce a je odvozen od butanu. Existuje mnoho špatných vedlejších účinků této látky s rakovinou, které způsobují chemické látky na bázi tuku, jako je zvracení, nevolnost, astma, nízké hladiny estrogenů, rýma a hyperaktivita. Bylo prokázáno, že laboratorní zvířata vystavená TBHQ mají vyšší riziko vzniku rakoviny žaludku. TBHQ je průmyslová chemická látka a používá se v lakůch, resinách, kosmetických prostředcích a přípravcích pro péči o pleť. Používá se také při výrobě výbušných sloučenin.

Poškození aspartamové přísady v čipech

Aspartam (E951): Umělý je sladidlo a skládá se z kyseliny asparatické, fenylalanninu a methanolu. Tento aditivní rozmazané vidění, ztráta sluchu, astma, selhání vedení nervů, může způsobit tinnitus a dýchací problémy. Vysoká krev Hladiny aspartamu mohou způsobit zničení mozkových buněk.

Tartrazin (E102): Tato látka je azobarví a získává se z uhelného dehtu. Horké záblesky u dětí byly spojeny s alergiemi, astmatem, rozmazaným viděním, migrénami, únavou, úzkostí a hyperaktivitou.

Mono glutamát sodný (GLUG) boční maso v čipech

Glutamát sodný (E621): Mono glutamát sodný nebo chuť čínské soli je in-increaser. Tato látka, která může způsobit akumulaci v játrech, je hlava způsobuje bolest, nevolnost, zvracení, pocení, zarudnutí, sípání a letargii.

Inosinát sodný (E631): Zvířata, jako jsou ryby a maso Zdrojů. Vedlejší účinky jsou astma a chtění. Ze živočišných produktů není vhodný pro vegetariány, jak je získán.

Guanilát sodný (E627): Z kvasinek nebo ryb (sardinky) je produkován, může způsobit astma a žup. Vhodné pro vegetariány Ne.

Arorubin (E122): Azo červených potravinářských barviven a barviven Je to jeden z jeho rodiny. Reakce na E122 jsou spojeny s astmatem u dětí a je zvýšení hyperaktivity.

Jsou moje kukuřičné lupínky škodlivější než moje brambůrky?

Otázka kukuřičných lupínků a brambůrků je škodlivější, není ve skutečnosti příliš důležitá, protože důležité není, z jaké látky jsou čipy vyrobeny, ale jaké přísady jsou v nich obsaženy a s jakými oleji se vyrábějí. Proto jsou to čipy, které mají nejméně přísad v nejzdravějších čipech a jsou připraveny se zdravými tuky. Proto doporučujeme důkladně si přečíst obsah balíčku čipů, které jste obdrželi, a pokud je to možné, vybrat si, zda chcete připravit vlastní čipy doma. Pokud si přejete, můžete se také podívat na Výhody popcornu: Vitamíny, Hubnutí a Cukr.

Zdroj 1, Zdroj 2