Výhoda brokolicové šťávy: Je pití brokolicové vody dobré pro pokožku a cysty?

Výhoda brokolicové vody je vyvoláná otázkami, jako je například to, zda je obzvláště dobrá pro pokožku a cysty. Brokolicová šťáva obsahuje zdravé potraviny, jako je vitamín A, B6 a C a dostatek draslíku. Ovlivňují však výhody těchto živin také uvedené situace?

Přínos brokolicové vody pro kůži a cysty

Speciální na přínos brokolicové šťávy pro kůži a cysty rakoviny, zánětu a uvolňování, ačkoli výzkum není k dispozici existují různé vědecké studie o otázkách, jako je boj proti radikálům. Ve světle těchto studií se člověk diví, zda prospívá pokožce nebo zda jsou dobré pro cysty lze získat myšlenku v reakci na to, co se získává. Například v některých laboratorních studiích volné radikály, které jsou zdrojem mnoha onemocnění, v brokolicové vodě neutralizuje antioxidanty, snižuje zánět v těle a bylo pozorováno snížení tempa růstu. Zdrojem těchto účinků je brokolice a tvrdí se, že brokolicová šťáva obsažená v látce kaempferol. Ačkoli tyto studie jsou dobré pro cysty nebo prospěšné pro pokožku ačkoli to není považováno za přímý přínos brokolicové šťávy, tato onemocnění lze rovněž vyvodit, že může být užitečná pro .

Výhoda brokolicové šťávy

Výhodou brokolicové vody je také není omezena. V novém experimentu na 960 lidech, brokolicový džus s jinou zeleninou obsahující antioxidanty, jako je kaempferol ukazuje se, že po dietě může také snížit pokles duševní síly. Proto smícháním brokolicové šťávy s podobnou zelenou zeleninou, pití a pití ráno je výživné a posilující bude to příjemná volba pro efekt.

Další výhody pití brokolicové šťávy

Přínos pravidelného pití brokolicové šťávy nebyl prokázán přitahuje také pozornost dalšími funkcemi. Například brokolicová šťáva, červená krev buňky obsahují železo, které může pomoci při výrobě myoglobinu a hemoglobinu. Železo působí jako transport kyslíku a buňky, které přijímají dostatek kyslíku a proto se kůže stává zdravější. Také vitamín K v brokolicové šťávě obsah krve ke srážení zdravým způsobem a riziko krvácení pomáhá snižovat, ale také řezy na kůži, umožňuje rychlejší hojení modřin a ran.

Výhody brokolicové šťávy pro kosti a zuby

Stejné množství vápníku nalezené v brokolicové vodě více, zejména pro ty, kteří mají problémy s laktózou nalezenou v mléce se stává důležitým nápojem. Vápník v brokolicové šťávě se také nachází u artritidy a Osteoporóza bojuje s kosterními problémy a udržuje kosti a zuby zdravé výhody pobytu.

Výhoda brokolicové vody pro pokožku

Mangan v brokolicové vodě je produkován buněčným metabolismem antioxidanty, které pomáhají napravit škody způsobené toxickými vedlejšími produkty těží z aktivace. Manganové sacharidy a bílkoviny přispívají k posílení kostí a hojení ran zdravější tělo, a tedy živější a zdravější pleť vám pomůže vyhrát.

Výhody brokolicové vody pro oči

V brokolicové vodě se nazývá lutein a zeaxanthin karotenoidy, zejména pro posílení nočního vidění v první řadě udržuje celkovou zdravou strukturu očí a chrání oči před infekcemi, znečišťujícími látkami v životním prostředí a činí ji odolnější vůči nadměrnému slunečnímu záření.

Jak připravit brokolicovou šťávu

Chcete-li vidět výhody brokolicové šťávy, musíte je velmi důležité se připravit. Do následujících fází přípravy brokolicové šťávy a přísné dodržování jejich technik zvýší váš prospěch.

  • Důkladně umyjte brokolici, aby se z těchto tmavě zelených květů dostaly nečistoty, bláto a dokonce i červy.
  • Pokud chcete ochutnát čistou brokolicovou šťávu, můžete přidat plátky jablka, hrušky nebo broskve.
  • Pokud máte mixér místo odšťavňovače, nakrájejte brokolici na malé kousky po dobře promytí. Nastartujte mixér a brokolici rozemlete, dokud není hustá nebo zcela čistá.
  • Ale to bude lepší, pokud je možné použít odšťavňovač namísto mixéru. Protože rozbití zeleniny nebo ovoce a odstranění jeho šťávy vede ke ztrátě mnoha užitečných látek, ale odstranění šťávy rozdrcením nebo mačkáním pomůže udržet užitečné živiny.

Nakonec můžete zaznamenat pálení žáhy při pití brokolicové šťávy, protože váš trávicí systém potřebuje čas, aby se přizpůsobil produkci méně žaludeční kyseliny. Vápník v brokolici naštěstí působí jako přírodní antiacidní, který zmírňuje problém pálení žáhy. Výhody konzumace brokolice během těhotenství – Význam brokolice v těhotenství a jaká zelenina by měla být podávána děti? Můžete si také přečíst články s názvem Dětská zelenina podle barvy.

Zdroj 1, Zdroj 2