Bramboráři, hubnouci... Je tato strava škodlivá? Kyselé komentáře...

Bramborové stravě se v posledních dnech dostává velké pozornosti. Takže jsme pro vás udělali průzkum. Zkoumali jsme recenze těch, kteří stravují brambory, a těch, kteří díky této stravě zhubnou. Hledali jsme odpovědi na matoucí otázky, jako je to, zda je prospěšné nebo škodlivé z hlediska zdraví, jak se připravit a jak dlouho. Co bylo řečeno o této stravě v kyselém slovníku, který jsme pro vás shrnuli. Pojďme k našemu článku, jestli chceš.

Jak připravit bramborový půst a jak dlouho by měl být aplikován?

Nemyslete si, že komplexní odpověď přijde na oplátku, když se vás zežádá, jak připravit bramborovou dietu, poměrně jednoduchou, ale měli byste opustit stravu po 3 dnech a při této dietě musíte na konci dne vypít přibližně 2 litry vody. Nikdy neprodlužovat dobu diety. Po 3 dnech pokračujte v krmení v normálním pořadí. Tuto dietu můžete čas od času dodržovat, pokud si přejete, ale pokud máte nějaké zdravotní problémy, možná se budete muset vyhnout sledování stravy, takže je nezbytné, abyste se poradili se svým lékařem.

1 v bramborové dietě. Den

Ráno: Měli byste jíst 4 lžíce jogurtu, 1 z vařených br
ambor Oběd: 4 lžíce jogurtu, 1 z vařených brambor Veče
r: Měli byste jíst 8 lžic jogurtu

2 v bramborové dietě. Den

Ráno: Měli byste jíst 4 lžíce jog
urtu Oběd: 3 lžíce jogurtu, 1 z vařených brambor Večer
: Měli byste jíst 8 lžic jogurtu, 1 z vařených brambor

3 v bramborové dietě. Den

Ráno: Měli byste jíst 1 vařené brambo
ry, měli byste jíst 3 lžíce jogurtu, 1 z vařených bramborA
kss: Měli byste jíst 4 lžíce jogurtu

Je bramborová strava škodlivá?

Odpověď na otázky, jako je například to, zda je bramborová strava škodlivá nebo prospěšná, obvykle závisí na frekvenci a zdraví vaší stravy. Obecně však mohou být škody na bramborovém půstu stručně uvedeny v látkách takto:

  • Může to způsobit slabost.
  • Můžeš se rychle unavit.
  • Může způsobit závratě.
  • Pokud se aplikuje po dlouhou dobu, může ovlivnit vzhled různých zdravotních problémů v důsledku podvýživy.
  • Vzhledem k tomu, že může způsobit negativní účinky diabetiků, je užitečné pro ty, kteří mají cukrovku, nenásledovat tuto stravu.

Co komentuje bramborová dieta a hubnutí?

Recenze sestavené z fór bramborových dieterů jsou následující ve formě výňatků:

Přihlásil jsem se, abych o tom napsal, přátelé:) Dělal jsem bramborovou dietu týden před Vánocemi. Zhubla jsem 10 liber za týden. Jsem muž, který nemůže dělat přísné režimy. Můj krevní tlak klesá, moje oko normálně ztmavne, ale v této stravě není žádný start nebo nízký krevní tlak. Věřím, že to všichni
můžete udělat snadno. Další věc, kterou vím, je, že oblečení, které jsem si koupil, je hojné, začal jsem jíst a dostal jsem zpět to, co teď dostávám asi z
a 12 dní.... Ode dneška začínám znovu. Kromě toho, budu sportovat. Jsem si jistý, že vám dám víc než 3,5. Když cvičíte, můžete dát téměř dvakrát více, než byste normálně dali...
Napíšu vývoj... Ale pro ty z vás, kteří chtějí začít a nemohou se rozhodnout; dieta, kde nebudete neprůkazní... Líbám vás všechny...

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/patates-diyeti-yapanlar-lutfen-yazinn.330094/post-10972198

Četla jsem to na netu a přemýšlela jsem, že to sepíšu tady dole, a v jednu chvíli jsem to udělala, a je to docela plná dieta, shodila jsem 10 liber, udělám to znovu, mám hollywoodskou dietu, ale první dva dny jsem měla krevní tlak 6 a 4, tak jsem to nechala být.

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/patates-diyeti-yapanlar-lutfen-yazinn.330094/post-11473583

Dámský klub pro bramborové dietisty

Taková strava je velmi škodlivá, přátelé. Možná zhubnete, ale kvůli nedostatku mnoha živin existují v těle všechny druhy komplikací. Je to velmi špatné pro vaše vlasy, váš trávicí systém. Tělo má určité hodnoty vitamínů, bílkovin, minerálů, tuků a sacharidů, které musí užívat každý den. Pokud nesnížíte množství kalorií pomocí stravy a nepřebíráte tyto hodnoty, onemocníte. Možná to nejdřív nevyjdou, ale tím, že budeš v průběhu let dělat takovéhle diety, naděláš hodně škody na svém těle. Například jíst pouze brambory po dobu týdne znamená neužít unci bílkovin do těla. Můžeš týden
žít s jednou bramborou? Dostanete přesně dvojnásobek délky stravy. Není to škod
a?Smíšená strava je zdravější. Poraďte se s dietologem, teď je to v velbloudí nemocnici. P
řeji všem jen to dobré.

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/patates-diyeti-yapanlar-lutfen-yazinn.330094/post-11536666

Jsem velmi šťastný, že jsem teď zhubl 4 kila, chodil jsem 30krát, zatímco jsem měl kaydirigubbakcemile2 dietu, vypil jsem spoustu horké vody, nikdy jsem neměl hlad v bramborových dnech, ale měl jsem trochu potíže ve dnech ovoce, a chci to u
dělat znovu za měsíc, pokud to nebude trvat tak dlouho. kaydirigubbakcemile3

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/patates-diyeti-yapanlar-lutfen-yazinn.330094/post-11593291

Klesl jsem ze 72 na 68 a tuto váhu si nechám měsíc, protože řekli, že by to bylo špatné pro vaše zdraví, a byl jsem zvážen po dobu 7 dnů, a vždy jsem měl nadváhu, takže moje trvalé přibývání na váze se blíží, jako by mi ti, kteří nedávno přibrali na váze, usnadnili, uvidíme, přátele, kteří to udělali, přeji vám trpělivost, protože jsem měl těžké časy.

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/patates-diyeti-yapanlar-lutfen-yazinn.330094/post-11618522

Bramborová dieta Kyselý slovník recenze

Komentáře v kyselém slovníku o bramborové stravě jsou následující:

Je to typ stravy, se kterou jsem se setkal před lety, když jsem se rozhodl zhubnout a zkoumal stravu, která nezahrnovala ryby, červené maso, tuňáka každý den online. strava se skládá z vařených brambor. Už dlouho jsme byli varováni, aby se o to nepokoušejte, ale nemyslím si, že by to člověk někdy měl zkoušet. Je to jako, "Panebože.

ráno: 2 vařené bramb
ory: 3 vařené brambo
ry: 2 vařené brambory

Jo, nic jiného tu není.

https://eksisozluk.com/patates-diyeti--2528539

je to strava, které by se diabetici měli rozhodně vyhnout. Ve skutečnosti, vzhledem k tomu, jak rozšířená je nerovnováha cukru, je to strava, které bychom se všichni měli vyhnout. Znám chlápka, co skončil v nemocnici a snažil se držet dietu s bramborami. To je všechno, co mám.

https://eksisozluk.com/patates-diyeti--2528539

Rád bych, abyste si přečetla zejména tu část s výživou. Když jíte dostatek brambor, můžete žít zdravý a dlouhý život pouze s vitamínem a a d doplňky stravy. Na rozdíl od toho, co většina lidí předpovídá, brambory nejsou prázdnou kalorickou bombou, nebo dokonce velmi užitečným jídlem s obsahem vody téměř 80% a vysokým obsahem minerálů a vitamínů. Relativně nízký, ale vysoce kvalitní obsah bílkovin vám bude stačit při konzumaci v dostatečném množství.


https://eksisozluk.com/patates-diyeti--2528539

Dietologové doporučují odemknout klientům, kteří zažívají uzamčení během dlouhých dietních procesů. Děláš to týden, ne celý život, a pak se vrátíš k různým dietám. A ano, opravdu to funguje. Zkoušel jsem to a viděl.


https://eksisozluk.com/patates-diyeti--2528539?p=2

Pokud si přejete, můžete si také přečíst následující články o hubnutí: