Strona główna Natural Mask i pielęgnacja Przepisy na Black Spot i trądzik

Maski na czarną plamę i trądzik wykazują dość korzystne efekty. W dzisiejszym artykule, zebraliśmy przepisy i zastosowania naturalnych i ziołowych leków maski, które mogą być stosowane do czyszczenia trądziku i czarnej plamy w domu.

Strona główna Maska Przepisy na Black Spot i Trądzik

Trądzik ze względu na rodzaj skóry i czyszczenia rutynowych można zobaczyć zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. W szczególności istnieją różne sposoby, aby pozbyć się tych małych punktów, które psują obraz zewnętrzny. Ścieżki te są dość proste i mogą być stosowane poprzez maski w domu na czarną plamę i trądzik. Jednak przed każdą maską, która ma być wykonana, skóra powinna być oczyszczona z wszelkiego brudu i odpowiednio nawilżona.

Pierwszym etapem oczyszczania skóry jest usunięcie brudu z twarzy i pozostałości makijażu, jeśli w ogóle. W tym celu możesz uzyskać pomoc od produktów kosmetycznych odpowiednich dla typu skóry. W drugim etapie pory powinny być otwierane za pomocą toniku. Po zakończeniu etapów czyszczenia, jeden z receptur maski powinny być stosowane w domu na czarną plamę i trądzik.

Strona główna Maska Rozwiązanie Black Spot i Problem trądzik

Zestaw stworzony do czarnych plam na skórze w domu możliwe jest, aby przydatne maski. Transakcja jest przede wszystkim sterylne stosowanie jest jednym z priorytetów. Jej skóra jest czarna przygotowanie do czyszczenia na miejscu i przeprowadzenie niezbędnego czyszczenia jest warunkiem jest postrzegana jako .

W celu przeprowadzenia tych procedur należy go dobrze oczyścić i umyć wodą. Następnie tworzenie naturalnych masek w domu dla przygotowanych czarnych plam jest zapewniona, że zostanie ona wdrożona.

Maska Przepisy na czarne kropki

Domowej domowej wielkości, który pozwala na zniszczenie zaskórników istnieje kilka metod maski. Metody te są bardzo skuteczne Obserwowane.

Niezbędne zasady higieniczne przed maskami, które mają być wykonane jest postrzegana jako warunek wstępny.

Maska przygotowana z sokiem z cytryny i jogurtem

Czarny przygotowany z sokiem z cytryny i jogurtem jako bardzo udana metoda naturalnej maski w domu na plamy się wyróżniać. Z maską przygotowaną z mieszaniną dwóch, jest bardzo uzyskania udanych wyników. Dwie łyżki jogurtu i niektóre (oko decyzji) sok z cytryny jest dokładnie wymieszany i nakładany na twarz, z wyjątkiem wokół oczu. Zwłaszcza w obszarach, gdzie zaskórniki są gęste, jest napędzany, a następnie suszone Oczekiwaniami. Po wyschnięciu skórę czyści się przez mycie ciepłą wodą i następnie stosuje się krem nawilżający. Ta aplikacja jest używana raz w tygodniu lub do dwóch razy w tygodniu zaleca się zrobić to raz.

Maska przygotowana do węglanu

Jedną z najbardziej skutecznych naturalnych metod maski w domu dla czarnych plam jest metoda, która może być stosowana zarówno jako maska, jak i peeling wykonany z węglanu. Decyzja o wzroku jest stosowana do punktów, w których czarne plamy są gęsto widoczne, dodając kilka kropli soku z cytryny do niektórych węglanów i wykonuje się lekki masaż na zastosowanym obszarze. Następnie, czekając na pięć minut, maska na twarzy jest czyszczona ciepłą wodą. Raz w tygodniu maska węglanu jest zalecana do czarnych plam. Dwie najskuteczniejsze maski wykonane w domu do zwalczania czarnych plam to sok z cytryny, mieszanka jogurtu i węglan, przygotowane z mieszanki soku z cytryny.

Double Effect Mask Recipes na trądzik i czarny spot

Mieszanka cytryny i węglanu

Cytryna jest dobrym odtłuszczaczem dzięki składnikom w nim jest znany jako . Z tego powodu, czarna plama i trądzik jest najbardziej znanym produktem mieszanek masek w domu. 1 łyżka stołowa maska przygotowana przez dodanie pół soku z cytryny do węglanu 15 procent minut Await. Cytryna rozpuszcza olej nagromadzony w skórze, a węglan również pory pomaga rozładować. Ci, którzy chcą korzystać z tej maski będą mogli go używać zamiast węglanu. może również używać soli w takim samym stopniu.

Jogurt i maska owsiana

Jogurt i mieszanina owsa nakładana na szczególnie wrażliwą skórę jest rodzajem maski. Maska, 1 łyżka mąki owsianej, sok z cytryny tej samej wielkości jest przygotowywany przez dodanie. 1, aby mieszanina była przejmiwalna łyżeczka oliwy z oliwek. Maska, 20 procent minut po namoczeniu należy go oczyścić, myjąc go odpowiednio ciepłą i zimną wodą.

Maski z gliny

Glina jest stosowany jako środek czyszczący w każdym możliwym obszarze przez wiele lat. Z tego powodu, jest również często preferowane w przypadku problemów skórnych. Maski gliniane są przygotowywane razem z różnymi produktami. Woda różana łączy się również z gliną, aby usunąć zaskórniki. W związku z tym woda różana i ocet powinny być dodawane w tym samym tempie do 1 łyżki majtki. Mieszaninę, która ma konsystencję pasty, należy nakładać na skórę dwa razy dziennie.

Jak to zrobić pielęgnacja skóry w domu? Co to jest pielęgnacja skóry i czystość?

Pryszcze i czarne kropki na wiki: https://tr.wikipedia.org/wiki/Akne