Jak biegunka przechodzi przez ziołowe i naturalne metody? Jakie są szkody biegunki?

Czy biegunka przechodzi przez metody ziołowe, jakie są szkody i ryzyko biegunki? Przyczyną biegunki należy zadbać w czasie ciąży, podczas karmienia piersią, u osób starszych, u dzieci i niemowląt. Powoduje biegunkę i jak wyeliminować przyczyny biegunki z naturalnych lekarstw.

Jak biegunka przechodzi z leczeniem ziołowym i jakie są wady biegunki?

Biegunka to wzrost częstotliwości ruchów jelit. Kiedy masz biegunkę, jedzenie i płyny przechodzą przez jelita bardzo szybko i w bardzo dużej ilości, a twoje ciało nie może wchłonąć płynu. Prawie każdy ma biegunkę.

Ostra biegunka, czyli biegunka, jest niewygodnym problemem, ale zwykle nie jest poważny i przechodzi na własną rękę w ciągu kilku dni. Tę w kale, biegunka jest ciężka lub trwa dłużej niż kilka dni należy skontaktować się z lekarzem. Odwodnienie, tj. ryzyko utraty jest większe, więc w przypadku biegunki występującej u dzieci i osób w podeszłym wieku należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Jakie są objawy i przyczyny biegunki?

Objaw innego problemu zdrowotnego, takiego jak biegunka, zakażenie lub wirus Cna. Przewlekła biegunka trwająca dłużej niż 4 tygodnie, zapalna choroba jelit (IBD) może być objawem poważnej choroby.

Głównymi objawami tej choroby są:

 • Kał często i w postaci płynów Zrób
 • Ból brzucha, skurcze brzucha
 • Gorączka, dreszcze, choroby ogólne Uczucie
 • Uczucie pragnienia
 • Utrata masy ciała

Jeśli dziecko ma biegunkę, trwa dłużej niż 24 godziny, lub jeśli dziecko jest odwodnione, zadzwoń do pediatry. I dzieci często. pooping i płacz bez łez w niebezpieczeństwie jest oznaką biegunki Cna. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji można natychmiast zwrócić się do lekarza Kontakt.

Jakie są przyczyny biegunki?

Większość biegunki pochodzi od bakterii, pasożytów lub wirusów, zwykle jest to spowodowane przez żywność lub wodę. Jedzenie lokalnego jedzenia i podczas podróży picie lokalnej wody może powodować biegunkę. Biegunka może być również może wystąpić:

 • Reakcje na leki (w tym niektóre witaminy, minerały i zioła lecznicze)
 • Sztuczne substancje słodzące reakcje (takie jak sorbitol i mannitol)
 • Mleko, jeśli masz nietolerancję laktozy lub spożywać produkty mleczne

Wyniki we krwi w stolcu wraz z gorączką lub bólem brzucha jelit, takich jak biegunka, choroby zapalne jelit (IBD) lub choroba Leśniowskiego-Crohna może być spowodowane dyskomfortem i wymaga kontroli lekarza.

Nadzór lekarski w biegunce

Lekarz zadają pytania dotyczące objawów. Lekarz sprawdzi również, czy pacjent jest odwodniony i zbadać brzuch i stetoskop brzucha, aby sprawdzić, czy jest Usłyszeć. W niektórych przypadkach może być konieczne badanie krwi lub można umieścić próbkę stolca do badania, aby sprawdzić, czy nie ma infekcji.

Biegunka Ziołowe leczenie i inne opcje leczenia

Wiele pytań w postaci jak przejść biegunkę z leczeniem ziołowym – pyta. Tak, jednym z głównych sposobów na biegunkę jest ziołowy. do stosowania mieszanin. Ponadto w leczeniu biegunki; Leki diety, stosuje się również suplementy.

Zabiegi biegunki z lekami

W większości przypadków biegunka przechodzi sama. Jednak w ciężkich przypadkach lekarz może przepisać difenoksyloę i atropinę (Lomotil). Lekarz przepisał również antybiotyki, jeśli biegunka była związana z infekcją bakteryjną. Cna.

Ponieważ biegunka jest sposobem organizmu na pozbycie się toksyn, interwencja najlepiej poczekać, aż minie.

Uzupełniające i alternatywne terapie biegunki

Swiadsz do lekarza, aby znaleźć leki, które działają dla Ciebie Powinieneś go wziąć. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub myśli o zajściu w ciążę, nie stosować żadnych terapii uzupełniających lub alternatywnych, chyba że jest to

Biegunka Ziołowe Leczenie, Odżywianie i suplementy

Elektrolity są bardzo zaangażowane w ziołowe i naturalne leczenie biegunki zajmują ważne miejsce. Korekta odwodnienia, tj. jest to bardzo ważne wśród dzieci. Doustnie zawierające cukier i elektrolity roztwory do nawadniania czoła, tj. jest to bardzo ważne w leczeniu dzieci, które są odwodnione przez chorobę.

Sok z ryżu lub jęczmienia, świeże soki warzywne (zwłaszcza marchew i selera), gotowane buliony w celu zapewnienia prawidłowej równowagi płynów i elektrolitów Pomaga. Ryż i jęczmień przy użyciu 1 szklanki surowego ziarna w 1 litrze wrzącej wody przygotować wodę. Gotować i odcedzić przez 20 minut i odcedzić w odstępach przez cały dzień For.

Probiotyki są również ważne w leczeniu zdrowia jelit i biegunki zajmują miejsce. Lactobacillus GG, acidophilus lub bifidobakterii są przyjmowane w postaci proszku lub w postaci kapsułek przez połkzenie. Albo ten. można również jeść jogurty probiotyczne, w którym bakterie są obecne. Tę bakterie probiotyczne są "dobre" bakterie w jelitach pomaga również go chronić. Biegunka, chociaż dowody naukowe są niejasne istnieje pogląd, że mogą one pomóc w złagodzeniu. Wyjątkowo odporny produkty probiotyczne bez konsultacji z lekarzem nie powinni go używać.

Saccharomyces boulardii, żywe drożdże, bakteria, W celu zapobiegania biegunce spowodowanej przyjmowaniem antybiotyków w Europie Używane. Może być również podjęta z innymi Probiotyki. Ale jest bardzo wrażliwy. rzadko występują poważne problemy z zakażeniem u pacjentów z dlatego nie należy stosować Saccraromyces boulardii bez nadzoru lekarza.

Krowa jest wydzielana przez gruczoły sutkowe natychmiast po urodzeniu w leczeniu niektórych zakaźnych biegunki siary bydlęcej, która jest płynem przedmleskim może pomóc. Ale tylko niezawodna i zdezynfekowana siara, tj. stosowania doustnych przetworów mlecznych.

Jeśli występuje nietolerancja laktozy, przed spożyciem produktów mlecznych suplement enzymu laktazy.

Poprawa funkcji barier cynku, odporności i błony śluzowej może pomóc.

Co należy wziąć pod uwagę w leczeniu biegunki ziołowej

Ziołowe leczenie leczenia biegunki bez wizyty u lekarza nie należy stosować metod. Zwłaszcza przed leczeniem biegunki dziecka należy zawsze porozmawiać z lekarzem. Jeśli biegunka jest spowodowana przez niektóre rodzaje infekcji, ziołowe zabiegi mogą pogorszyć stan. Najczęstsze ziołowe na biegunkę leki są opisane poniżej.

Mogą być używane jako herbata, chyba że określono inaczej. 1 parzenie herbaty w ilościach łyżeczek, dzięki czemu następujące rośliny można go używać. Tak więc w postaci łyżeczki na filiżankę gorącej wody musi być zaparzony. Czasy parzenia wahają się od 5 do 20 minut. Poza tym, jest to aplikacji 2 razy rano i wieczorem lub w czterech kawałkach równych można go zastosować nie więcej niż cztery razy w podróży, dzieląc go. Ale stary, dziecko, dziecko, u kobiet w ciąży, karmiących piersią i u osób z chorobami przewlekłymi zawsze skonsultować się z lekarzem przed użyciem. W przeciwnym razie, wystarczy, aby doprowadzić do śmierci mogą wystąpić szkodliwe działania niepożądane.

Ziołowe leczenie biegunki

Chłonne, takie jak liście jeżyny lub liście malin zioła pomagają "wysuszyć" błonę śluzową w jelicie. Filiżanka herbaty do wyschnięcia tych liści w filiżance gorącej wody, 2 razy dziennie można pić. Że jest to niewygodne dla kobiet w ciąży, aby z nich korzystać. Opinie.

Bogaty w błonnik, proszek świętojański, wodę mineralną można pić przez mieszanie. O ile lekarz nie zaleci tego lekarzowi, NIE podawaj świętojaszki niemowlętom.

Jagody są również rośliny, które skorzystają z biegunki, ale jeśli pacjent jest na leki rozrzedzające krew lub za pomocą leków cukrowych ponieważ jagody są niewygodne w stosowaniu tych leków, jeśli trzymać się z dala.

Niektóre rodzaje biegunki występują również z powodu infekcji. Korzystanie mięsiste rośliny przed infekcjami może również skrócić czas trwania biegunki. Oczywiście, jeśli masz problem biegunki wywołanej zakażeniem, zastosowanie mają te aplikacje.

Jeśli chcesz, możesz również przeczytać nasz artykuł Co to są rośliny zapalne i suszenie herbat, jakie są skuteczne rośliny w infekcjach, co jest dobre dla infekcji.

Rumianek jest zwykle spożywane jako herbata. Herbata rumiankowa jest również przydatna w przypadku wywołanej przez nią biegunki, ponieważ jest skuteczna przeciwko zakażeniom Cna. Należy jednak zauważyć, że; z hormonalnymi lekami rumianku jest ryzyko interakcji. Z drugiej strony, ciała alergiczne są również negatywne może mieć wpływ.

Rzeczy do rozważenia w zaburzenia biegunki

 • Jeśli biegunka nie zatrzyma się w ciągu 3 do 5 dni lub ujednoczony, należy skontaktować się z lekarzem.
 • Bądź bardzo ostrożny z biegunką u niemowląt i zawsze skonsultować się z lekarzem. Ponieważ biegunka u niemowląt może powodować utratę płynów, a zatem problemy zdrowotne, które mogą prowadzić do śmierci.
 • W przypadku biegunki u dzieci i osób starszych należy również uważać i nie należy wykonywać żadnego stosowania poza kontrolą lekarza.
 • Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza, a nie za pomocą ziołowych i naturalnych metod leczenia biegunki w czasie ciąży. Zasady te mają również zastosowanie do matek karmiących piersią. Ponadto, ponieważ biegunka w czasie ciąży może zwiększyć odwodnienie i spowodować ryzyko poronienia, należy skonsultować się z lekarzem.
 • Jeśli masz jakieś przewlekłe warunki lub są na leki, unikać ziołowych i wspomagających leczenia biegunki. Ponieważ leki ziołowe stosowane może wywołać choroby lub spowodować szkody poprzez interakcję z lekami, których używasz.

Źródło: http://pennstatehershey.adam.com/content.aspx?productid=107&pid=33&gid=000050