Kolor włosów Otwarcie naturalnie – Metody, aby włączyć odcień włosów w domu

Otwarcie koloru włosów to technika, która może być również wykonywana naturalnie. W tym artykule będziesz mógł znaleźć pomysły i sugestie na temat tego, co można wykorzystać w domu, aby włączyć odcień włosów.

Kolor włosów Otwarcie naturalne

Większość kobiet chce zmienić kolor włosów, ale wstrzymują się, ponieważ otwieracze do włosów i barwników uszkadzają włosy. Otwieracze do włosów i barwników zawierają substancje chemiczne, które uszkadzają włosy. Z tego powodu istnieją różne metody otwierania koloru włosów w domu w naturalny sposób. Najbardziej znaną metodą jest woda rumianku i słońce.

Woda, którą otrzymujesz, gotując suszony rumianek pocierać go po włosach. Następnie można wyjść na słońce i co najmniej 1 odczekać godzinę. Sok z rumianku i włosy do opalania włączenie koloru jest bardzo udanym procesem za pomocą naturalnych środków. Proces ten można wykonać za pomocą kilku możesz uzyskać kolor włosów, który chcesz powtarzając go z dnia na dzień.

Z octem jabłkowym Naturalny proces otwierania koloru włosów

Ocet jabłkowy znajduje się w domu każdego i wszelkiego rodzaju skóry pielęgnacja jest korzystna dla kosmetyków i masek do włosów. Farbowanie włosów w domu jest jedną z metod, które przychodzi na myśl, jeśli chodzi o naturalne środki jest jednym z nich. Możesz wykonać ten proces w dość praktyczny sposób w domu. Kiedy bierzesz prysznic Zastosuj ocet jabłkowy cydr do wszystkich włosów po ostatnim umyciu. Jest też wiele wyjścia bez płukania. Szybkość włączania koloru włosów pozwala na regularne wykonywania tego procesu Zależy.

Jaśniej z cytryną i jasne włosy

Kolejny znany proces otwierania włosów metodami ziołowymi metoda jest cytryna. Cytryna zwiększa połysk włosów, wyprysk eliminuje problemy, takie jak łupież. Oprócz tego, włosy jest również dostępna, aby włączyć kolor. Spray wlewa cytrynę do butelki i wycisnąć go na włosy. Następnie czesać włosy.

Po kilkukrotnym powtórzeniu tego procesu wyjdź na słońce i odczekaj co najmniej 1 godzinę. Proces otwierania włosów z cytryną jest również przydatny pod względem odżywienia włosów. Powtarzając tę procedurę regularnie będzie utrzymać jasność koloru włosów, a także chronić skórę głowy przed różnymi dolegliwościami, odżywiając go.

Jeśli chcesz, można również spojrzeć na nasze artykuły zatytułowane Jak zrobić pielęgnacji włosów w zimie, Jak chronić włosy w zimnej pogodzie i Henna Cure Przepis i aplikacji przed wypadaniem włosów.

Włosy na wiki: https://tr.wikipedia.org/wiki/Sa%C3%A7