X

Arı Sütü Bal Polen Karışımı ile Hamile Kalanlar Var mı?

Arı sütü bal polen karışımı ile hamile kalanlar var mı? Bu formülün faydaları ve zarları nelerdir. Karışım içerisinde ne bulunmaktadır, kullananlar ne diyor bugünkü yazımızda bu soruları cevapladık.

Günümüzde hamile kalmak isteyen kadınlar birçok yöntem denemektedir. Tıbbi alanda başarıya yakalamayan birçok kadın, alternatif tıp alanına yoğunlaşmış bulunmaktadır. Bu konuda yapılan araştırmalar da arı sütü bal polen karışımı ile hamile kalanlar var konusu en çok arananlar listesinde yer almaktadır. İçerdiği protein ve vücuda olan faydası ile birlikte üreme organlarda ki sorunlarında ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Arı Sütü Bal Polen Formülü İçeriğinde Neler Vardır?

Yüzde 85 bal, yüzde 10 polen ve yüzde 5 arı sütü bulunmaktadır. Arı sütü, bir iki haftalık işçi arıların yutak üstü salgı bezlerinden oluşmaktadır. Gluten içermemektedir ve yüzde yüz doğal yollarla imal edilmektedir. Özellikle hamile kalmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Ve etkisi test edilerek ortaya çıkartılmıştır. Doktorlar tarafından dahi önerilerek arı sütü bal polen karışımı ile hamile kalanlar mevcuttur.

Hamile kalmak isteyen her kadın, her yaşta bu ürünü kullanabilir. Arı sütü polen karışımı formül itibariyle doğurganlık yetisini yitirmemiş bütün kadınlarda işe yaramaktadır. Yan etkisi olmayan bu mucizevi ürünün birçok kişi tarafından denenmiş olmakla beraber konu hakkında olumlu yorumlar bulunmaktadır.

Arı Sütü Bal Polen Karışımı İle Hamile Kalanlar ve Yorumları

Birçok alternatif tıp ürününe göre yüksek oranda olumlu yorum yapılmıştır. İnternet üzerinden ya da kullanan kişilerle iletişime geçerek yorumlar hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. Yorumlarda genellikle ne kadar süre kullanıldığı ve ne kadar süre sonra etkisini gösterdiği açıklanmaktadır. Yine yorumlarda sabahları aç karna yendiğinde çok kısa sürede etkisinin görüldüğünden de bahsedilmiştir.

Yorumlarda belirtildiği üzere 1 hafta gibi çok kısa sürede etkisi görülmektedir. Yumurtasında yeterli büyüklük olmadığı için kullanan kadınlarda, yumurta büyümesi gözlemlediği belirtilmiştir. Ayrıca polen arı sütü ve bal ile hamile kalanlar bu ürünü eşlerine de kullandırmaktadır.

Arı sütünün faydaları İbrahim Saraçoğlu tarafından nasıl açıklanmıştır detaylar yazımızda.

Dilerseniz propolis zeytin yağı karışımının mücizevi yararları hakkındaki makalemize de göz atabilirsiniz.

Wikide arı sütü: https://tr.wikipedia.org/wiki/Ar%C4%B1_s%C3%BCt%C3%BC

Wikide bal: https://tr.wikipedia.org/wiki/Bal

Wikide polen: https://tr.wikipedia.org/wiki/Polen