Výhody britského uhličitanu (Kde a jak používat uhličitan)

V tomto článku o výhodách a použití britského uhličitanu budeme hovořit o vědecky prokázaných účincích jedlé sody na sebe navzájem.

Výhody a využití britského uhličitanu Pole

Britský uhličitan, známý také jako hydrogenuhličitan sodný, vyrábí těsta široce používán při ražbování. To je způsobeno skutečností, že má základní strukturu. Interaguje s kyselinou, což způsobuje uvolení oxidu uhličitého, což způsobuje, že těsto umožňuje, aby se v něj vytvořily vzduchové bubliny. Kromě toho, britský uhličitan Nekončí to počítáním výhod.

Britský uhličitan ve vašem domě pro následující účely můžete toho využít.

Výhody britského uhličitanu na pálení žáhy

Velmi dobré pro problémy, jako je pálení žáhy nebo reflux uhličitan je neúčinný neutralizací žaludeční kyseliny, zdroje takových problémů Dělá. Tímto způsobem je problém vypalování odstraněn. Jediné, co musíš udělat, je vložte čajovou lžičku britského uhličitanu do sklenice vody a pít po smíchání.

Můžete kloktat uhličitanem pro ústní čištění a zdraví

Vložte půl lžičky uhličitanu do poloviny šálku teplé vody a smíchejte a kloktejte a plivej několik minut s touto vodou. Bude to dobré pro špatný dech, udělá vaše zuby bělčí a bude to dobré pro rozklad a vředy v ústech.

Uhličitan pro rány v ústech, tj. afty

Rány na zádi jsou malé, bolestivé vředy, které se mohou vyskytnout uvnitř úst. Nejsou nakažlivé, ale jsou dost bolestivé na to, aby tě rozrušily. Britská uhličitanová ústní voda je skvělým sedativem pro bolest způsobenou vředy v ústech, zjistila studie. Britský uhličitan můžete kloktat pomocí receptu v předchozí části. Opláchněte ústa touto směsí jednou denně, dokud se rána v ústech nezahojí.

Jednou z výhod britského uhličitanu jsou zuby Bělí se to.

Britský uhličitan je populární lék na bělení zubů. Mnoho Studie zjistila, že zubní pasta obsahující britský uhličitan by mohla být použita k bělení zubů a ukázalo se, že je lepší než britská zubní pasta bez uhličitanů. Protože struktura britského uhličitanu má jak antibakteriální vlastnosti, tak zežloutnutí zubů rozpuštěním molekulárních struktur příčinných látek.

Výhody britského uhličitanu proti zápachu potu

Překvapivě je lidský pot bez zápachu. Pot, to je jen po roztržení bakteriemi pod podpažím. Tento bakterie jedí váš pot a mění ho na kyselé a voňavé odpadní produkty. Tento proto dochází k zápachu potu. Pokud se chystáte udělat britský uhličitan jako prášek pokud ji aplikujete na podpaží, zabije tam bakterie, zápach potu a budeš zachráněn. Ujistěte se však, že se vyhnete nadužívání.

Britský uhličitan prodímá dobu svalové vytrvalosti

Britský uhličitan, také známý jako hydrogenuhličitan sodný, je oblíbeným příznivcem mezi sportovci. Některé výzkumy ukazují, že britský uhličitan vám může pomoci zlepšit výkon po delší dobu, zejména během anaerobních cvičení, jako je trénink s vysokou intenzitou a běh.

Během cvičení s vysokou intenzitou začnou vaše svalové buňky produkovat kyselinu mléčnou, která je zodpovědná za pocit pálení, který dostanete během cvičení. Kyselina mléčná může také snížit pH uvnitř buněk, což způsobuje únavu svalů.

Britský uhličitan má vysoké pH, což znamená, že vám může pomoci oddálit únavu a cvičení o delší dobu vám to umožní.

Je také nepostradatelný pro zmírnění svědění pokožky a spálení sluncem

Britská uhličitanová koupel se doporučuje k uklidníní svědíní pokožky. Tyto koupele jsou zvláště účinné při svědění způsobeném kousnutím hmyzem a včelími bodnutími.

Kromě toho lze britský uhličitan použít k odstranění svědění z popálenin může také pomoci uklidnit. Také jako kukuřičný škrob a ovesné vločníky v kombinaci s jinými materiály se stává účinnějším krémem.

Chcete-se koupat v britském uhličitanu, vezměte si teplý kbelík s vodou Přidejte 1-2 šálky britského uhličitanu. Omyjte touto vodou a oblastí se svěděním důkladně umyté. Pro více zvláštních oblastí, britský uhličitan a můžete vytvořit pastu s nějakou vodou.

Výhody britského uhličitanu jsou také dobré pro calluses Přichází

Tusesy, tvrdé, korýše způsobené prodlouženým třením nebo tlakem kožní vady. Časté procházky na začátku aktivit, které vedou k typickým mozolům dělat, vypořádat se s těžkou prací nebo sportem. Tetřevi jsou vždy vážní i když nejsou, mohou způsobit bolest a nepohodlí, když je na ně vyvíjen tlak.

Zajímavé je, že výzkum ukázal, že s britským uhličitanem, tuses namočené ve smíšené vodě postupně změkčují, jejich bolest klesá a že mají tendenci se zlepšovat.

Chronické onemocnění ledvin britským uhličitanem Může zpomalit jeho pokrok

Lidé s chronickým onemocněním ledvin pomalu ztratí svou funkci. Ledviny jsou životně důležité, protože jsou v krvi. pomáhají odstraňovat přebytečný odpad a vodu. Je to také draslík, pomáhají vyvážit důležité minerály, jako je sodík a vápník.

Výzkum ukázal, že prášek do pečiva, tj. může pomoci zpomalit jeho pokrok. 134 s KBH hydrogenuhličitan sodný (britský uhličitan) ve studii zaměřené na dospělé pravděpodobnost vzniku selhání ledvin, ti, kteří neužijí doplňky stravy rychle klesá na úroveň nižší než 36% ve srovnání s lidmi byla viděna.

Při používání uhličitanu se však zcela měří a Musíš jednat. Nadměrnou spotřebu uhličitanů lze připsat struktuře různých orgánů a může poškodit jeho funkce.

Britský uhličitan v některých léčbě rakoviny Výhody

Rakovina je druhou hlavní příčinou úmrtí na světě. Rakovina je obvykle léčena chemoterapií, která zpomaluje nebo zastavuje růst buněk. Normálně rakovinné buňky rostou a rychle se rozdělují.

Úloha uhličitanu v léčbě rakoviny

Některé výzkumy ukázaly, že prášek do pečiva je chemoterapeutický lék. ukazuje, že může pomoci pracovat efektivněji. Britské uhličitan může učinit životní prostředí méně kyselé způsobem, který nádory nemají rády a to pomáhá při chemoterapii.

Použití uhličitanu jako vedlejšího produktu při léčbě rakoviny Byly provedeny pouze pokusy na zvířatech s cílem podrobně popsat pozitivní účinky na jsou také zapotřebí výsledky experimentů.

Chcete-li se zbavit špatných pachů v chladničce Přírodní metoda

Někdy, když otevřeš ledničku, tak smrdíš. Možná jsi cítil, že to přichází. Pravděpodobně zdroj těchto pachů je to, co čeká ve skříni. je způsobena jídlem a potravinami, které začínají hnít.

Naštěstí britský uhličitan může pomoci osvěžit voňavou ledničku neutralizací špatných pachů. Namísto maskování pachů uhličitan interaguje s čichovými částicemi a ničí je. Chcete-li osvěžit vůni skříně, použijte nádobu s britským uhličitanem a zadní část lednice, abyste neutralizovali špatné pachy Místo.

Výhody britského uhličitanu jako pokojového parfému existují také

Ne všechny komerční osvěžovače vzduchu eliminují špatné pachy. Místo toho některé vylučují molekuly zápachu, které maskují jen špatný zápach. Kromě toho vás většina osvěžovačů vzduchu neupozorní na celý svůj obsah, pouze 10% z nich dostane polovinu obsahu. V tomto obsahu se také nacházejí vysoce škodlivé chemické látky.

Parfém z uhličitanu

Britský uhličitan je nejlepší alternativou k nahrazení zakoupených parfémů v komerčních místnostech. Jak jsme zmínili ve pachech skříně, drží se částic, které způsobují pachy, narušují a ničí jejich strukturu. Vytvoření čisticího parfému s britským uhličitanem Materiály, které budete potřebovat pro:

 • Malá sklenice
 • Asi třetina šálku angličtiny Uhličitan
 • Voňavá olejová esence
 • Kus látky nebo papíru
 • Kus lana nebo drátu

Do sklenice přidejte britský uhličitan a esenciální oleje. Zakryjte hadříkem nebo papírem a poté kryt zajistěte lanem. Pak sklenice protřepejte a tkanina se namočí. Pak, jak látka schnou, příležitostná sklenice Protřepejte.

Kromě toho, britský uhličitan Pole, která můžete použít, jsou

Jak můžete vidět, výhody britského uhličitanu nepřestanou počítat, ale můžete také využít výše uvedených výhod, stejně jako dopadu britského uhličitanu v níže uvedených oblastech.

Oblasti použití uhličitanu

 • Může bělí vaše prádlo
 • Může být také použit jako kuchyňský čistič
 • Čištění trouby
 • Spálené hrnce a čajové konvice při leštění
 • K čištění barvených šálků na kávu
 • Na leštění obarveného mramoru
 • Odstranění olejových skvrn
 • Pro kuchyňské obklady
 • Pro ucpané umyvadla
 • Leštění zčernaného stříbra
 • Čištění vnitřku mikrovlnných troub
 • Odstranění zápachu odpadků
 • Tvrdohlavý odstraňuje skvrny od koberců
 • Používá se také jako víceúčelový koupelnový čistič
 • Čištění obkladů v koupelně
 • Čištění toalet
 • Čištění sprchové kabiny
 • Ve vanách
 • Leštění koupelnových dřezů
 • Dezinfekce ovoce a zeleniny
 • Čištění oliní
 • Jak odstranit pachy bot

Pokud si přejete, můžete si také projděte náš článek s názvem Přírodní bylinné prostředky doma, abyste zmírnili špatný dech.

Britský uhličitan na wiki: https://tr.wikipedia.org/wiki/Sodyum_bikarbonat