X

Jaké jsou škody vody Aloe Vera? Aloe Vera vedlejší účinky

Škody a vedlejší účinky vody aloe vera jsou vždy přehlíženy kromě jeho výhod. Pití vyčištěné šťávy z aloe vera je tradičním prostředkem k udržení trávicího systému zdravého a učinit pokožku pružnou a lesklou. Ale přírodní šťáva z aloe vera vyrobená z aloe gelu obsahuje bio sloučeniny zvané antracinony. Anfratony jsou často odstraněny z komerčních produktů aloe, protože mohou způsobit nepříznivé účinky na zdraví, jako jsou křeče a průjem. Podívejme se společně na možné vedlejší účinky šťávy aloe vera a nejbezpečnější způsob, jak mít tuto přírodní šťávu.

Jaké jsou škody a vedlejší účinky vody Aloe Vera?

Šťáva aloe vera může být vyrobena doma, ale bezpečná bezbarvá, čištěná voda aloe vera s nízkým obsahem antrakinonu se získává různými procesy. Podle pokusu na zvířatech z roku 2013 nevykazovala aplikace vyčištěné vody aloe vera po dobu tří měsíců žádný negativní vliv na zvířata. Existují však také náznaky, že voda z aloe získaná doma a nečištěná je škodlivá. Pokud si přejete, podívejme se podrobně níže o škodách a možných vedlejších účincích šťávy aloe vera.

Vedlejší účinky vody Aloe Vera

Často kladenou otázkou je, jaké jsou vedlejší účinky pravidelného pití šťávy z aloe vera. Ačkoli existují různé zprávy o toxicitě vody aloe vera a přecitlivělosti u lidí, neexistují žádné kontrolované studie. Možné nežádoucí účinky, které lidé, kteří pijí vodu Aloe, mohou zaznamenat:

  • Nadýmání a křeče
  • Akumulace plynu
  • Průjem
  • Alergické reakce
  • Interakce s drogami

Nadýmání a křeče

Šťáva aloe vera se široce používá k léčbě zácpy. Nicméně, tam byli lidé, kteří si stěžovali na břišní křeče, plyn a průjem po orální příjem aloe vera šťávy. Proto, aby se zabránilo břišní nepohodlí, použijte vyčištěnou šťávu aloe vera místo odstranění šťávy aleo vera doma.

Alergické reakce vody Aloe Vera

Existuje americká studie, která naznačuje, že použití šťávy z aloe vera na kůži může způsobit podráždění kůže, kopřivku, křeče a průjem. To je vidět v případech, kdy jsou jedinci alergičtí na jiné rostliny v rodině lilií, jako je cibule a tulipány.

Lékové interakce vody Aloe Vera

Uvádí se, že konzumace vody Aloe vera, zejména u některých léků na rakovinu, může vést k interakcím, které mohou mít fatální důsledky. Také, pokud berete sevofluran, anestetický lék, nicméně konzumace vody z aloa vera představuje značné riziko, protože může způsobit nadměrné krvácení.

Pokud si přejete, jak se starat o pleť doma? Co je péče o pleť a čistota? a můžete si také přečíst naše články s názvem Odpovědi na otázku, jak projít spalování bolesti s přírodními bylinnými metodami.

Je škodlivé pít šťávu z aloe vera?

Voda aloe vera může způsobit některé škodlivé vedlejší účinky, když se připravuje doma, protože škodlivé složky v nich nelze odstranit.

Zdroj