X

উদ্বেগ এন চাপ ভ্যান হেট অপ নাচুৰলিজকে উইজে জৱাংগাৰ ৱৰ্ডেন অপ ইন গেভঅৰ্ডাৰেড লিফটিজড

অপ হগে লীফটিজড অপ নাচুৰলিজকে উইজে ভেৰৱেক্ট হৈছে ইন ভান দে ওণ্ডাৰৱেৰপেন ডাই জে ৰেগেলমাটিগ ওণ্ডাৰজোকেট বিজ মেনসেন ডাই অপ জং লিফটিজেড নিট জৱাংগাৰ কুননেন ৱৰ্ডেন। মাৰ হৈছে জৱাংৰ্চপ মোগেলিজক অপ ইন গেজণ্ডে এন নাচুৰলিজকে মেনিয়াৰ টাছেন দে লিফটিজড ভান ৩৫ এন ৫৫, ৱাট মোয়েট এৰ গেদান ৱৰ্ডেন?

এতিয়া ডিট বেভাত এনকেলে পৰামৰ্শ ওম ভৰুন অডাৰ ৩৫ জাৰ তে হেলেন ইন গেজণ্ডে জৱাংৰ্চ্প তে হেববেন এন তে বেহৌডেন।

Naturlijke zwngerssচাপ en চাপ অপ গেভঅৰ্ডাৰেড লীফটিজড

টেগেনওৰডিগ ষ্টেলেন ষ্টীডছ মীৰ ভৰৌৱেন হেট ক্ৰিজগেন ভান কিণ্ডাৰেন ইউইট ওম ভাৰ্ছচিলেণ্ডে ৰেডেনেন ট ট হেট মেডিন ভান দে জাৰেন ৩০। ওণ্ডাৰ ডেজে ৰেডেনেন জিজন ফেক্টৰেন জোলছ হোগাৰ ওণ্ডাৰউইজ এন হেট পেচালে বেড্ৰিজফস্লেভন দে বেলংৰিজক্স্তে ফেক্টৰেন। ওংএচেট দে ৰেডেন ভিল ভৰৌৱেন জৱাংগাৰ ৱৰ্ডেন না দে লিফটিজড ভান ৩৫ জাৰ।

ইচেটাৰ, ইনফৰ্মেটী এন চমমিজ গেজণ্ডেইডচপ্ৰেমলিন জোৰ্গেন ভৰুন অভাৰ জৱাংগাৰ ৱৰ্ডেন অপ ডেজ লিফটিজড। ডাছ, ব্ৰিজ ৰিচকাণ্ট ওম জৱাংগাৰ তে ৱৰ্ডেন না দে লিফটিজড ভান ৩৫ ৰ হেট অনমোগেলিজক নেকি?

নী। ওণ্ডাৰষ্টিউণ্ডে ৰিপ্ৰডাক্টিয়েভ টেকনলজিয়ন এন ওণ্ডাৰজোক ডাট এফেক্টিয়েভ মেনিৰেন ৱাষ্টটেল ভৰ ভৌৱেন ওম অপ নাটুউৰিলিজকে উইজজে জৱাংগাৰ তে ৱৰ্ডেন বিন্নেন ইন ডেকেননিয়াম না ৰিপ্ৰডাক্টিয়েভ পাইক, 35 jaar om zwanger te worden zonder zch zorgen te ta meken.

U gefenteresserd zizn: degeenen ডাই zwanger worden ভান ইন ৰয়েল জেলি হানি পৰেগ-মেংচেল

ডেঙ্ক পজিটিফ, মাৰ ৱেচ ভৰ্বেৰিড অপ এলকে মোগেলিজখেইড

ইন ভান দে ময়েলিজকস্তে ওণ্ডাৰডেলেন ভান হেট হেট প্ৰবেৰেন জৱাংগাৰ তে ৱৰ্ডেন ইন হেট নাষ্ট্ৰেভেন ভান দে ৰিপ্ৰডাক্টিভ টিজডলিজন হৈছে হেট গেভোয়েল ভান জৰুৰী দাত বাক বিজ হুৰ্ট। হেট নু গাট ওম দ্ৰুক ভান এণ্টহৌচিয়াষ্টে গ্ৰুটোডাৰ্ছৰ, হেট গেভোয়েল দাত আল জে ব্ৰিয়েনডেন কেঁচুৱাৰ ক্ৰিজগেন এন দে লিফটিজড ৱৰ্ডেট ষ্টীডচ বেয়া, হেট ক্ৰিয়েৰ্ট ইন ষ্ট্ৰেছ ওম মেটিন জৱাংগাৰ তে ৱৰ্ডেন।

হেলাছে ৰিফ্লেক্টৰেন ইন গেভোয়েল ভান জৰুৰী এন চাপ নিট পজিটিফ অপ জৱাংৰ্চচাপ। ডাৰোম হৈছে হেট ভান গ্ৰুট বেলাং ডাট আপুনি হেট প্ৰচেছ অপ ইন ভুৰ্জিচটিগে এন ৰুষ্টিজ মেনিয়াৰ বেইৰ্ট।

হেট ফেইট হৈছে dat je in dit proces waarschijnlijk verschilende nagetie আৰু zwangerschapsts zult zin voordat je en pasitief zwangerschapstresultat ziet, dus wees voorberid en prober পজিটিফ তে ব্লিজভেন।

হেট মাকেন ভান ইন এফচপ্ৰাক ভুৰ হেট গেচপ্ৰেক ওম উউ ৰিপ্ৰডাক্টিয়েভ ডোলেন তে বেচপ্ৰেকেনে লগ পাইছিল ইন জৰ্গভাৰ্লেনাৰ মৰি আনবেভেলিংগেন ৰক্ত ডোন অপ বেচিচ ভেন উ উ লিফটিজড, মেডিচে গেচিডেনিচ এন ফিচিকে কণ্ডিটি, কান ইউ জো ডেস্কুণ্ডিগ এন প্ৰেক্টিফ মোগেলিজ হাউডেন।

নাচুৰলিজকে জৱাংৰ্চচাপ এন আউলাটিচাইক্লাচ অপ গেভঅৰ্ডাৰেড লিফটিজড

ইউ হেবটি মিছচিয়েন গেহুৰ্দ ডাট দে অভুলাটি মিষ্টল বীৰটিয়েন ডাজেন ভুৰ হেট আৰম্ভ কৰে ভান হুন ভলজেণ্ডে ঋতুস্ৰাৱ অফ অপ দে ১৪ই ডাগ ভান ইন চাইক্লচ ভান ২৮ ডাজেন প্লাটচভিণ্ডট।

হোৱেল ডিট ভুৰ চমমিগে ভৰৌৱেন গেলডট, হৈছে জেলফছ এলকে চাইলাচৰ হেট নিট ভেন টোপাছিং অপ এলকে ভৰৌ। ডাট উইল গেজেগড, ডি টাইমিং ভান দে বিজফ ডাজেন ভান ইন ভৰৌৱ ভ'ৰ ইন ভৰুক্ত অভলাটাইডেগ ৰক্ত ষ্টৰ্ক ভাৰিয়েৰেন, জেলফচ বিজ ভৰুৱেন লগ পাইছিল ৰেগেলমাটিজ চাইক্লি ভান ২৮ ডাজেন।

হেট নিট ভলজেন ভান দে অভুৱাটাইচিক্লচ, ৱাট দে কানছ অপ জৱাংগাৰ ৱৰ্ডেন ভাৰ্মিণ্ডাৰ, বেটেকেণ্ট ডাট ভৰৌৱেন ডি প্ৰেব্ৰেন জৱাংগাৰ তে ৱৰ্ডেন হুন প্ৰডাক্টিয়েভ ঋতুস্ৰাৱ নিট জো এফেক্টিয়েফ মোগেলিজক গেব্ৰুইকেন।

Onbeust প্ৰেব্ৰেন ডেজে পিৰিয়ডে তে ভলজেন জোণ্ডাৰ ডেস্কুন্দিজে নিয়ন্ত্ৰণ কৰে জাল দে কানছ অপ ফালেন আলছ গেভলগ ভান দে ভাৰ্কিৰ্ডে চাইক্লচিলেক্টী টয়েনমেন।

হো ডি অভুলেটেচিলাচ ডে বেপালেন?

কাৰ্ট তে ব্ৰেঞ্জেনৰ দুৱাৰ উ ৱাবচালে লিচামষ্টেম্পেৰাতুৰ, ইউ এলকে মাণ্ড উউ ইউনিকে অভুলাটিচাইক্লুচ ডিফেনিৰিনে লগ পাইছিল বেহুলপ ভান ইন অভুলাটিলিনিয়াল।

ওম উউ ভৰুক্তবাৰ্হেইডচলিনিয়াল তে বেপালেন এন উ ৱ কানসেন অপ কনচেপি তে অপোষ্টিমাইচেৰেন, ইভেনেলছ ওম ওৱা উউ অভুলাটিচাইলাচৰ ওপৰত; আপুনি ডি টোষ্টেণ্ড ভেন উউ ভৰ্টপ্লাণ্টিংছহৰমন এন ডি ডুউৰ ভান উউ লুটিলে ফাছেৰ ওপৰত নিট কান ৱাৰডেভল ইনফৰ্মেটিৰ ৰেগেলমেটিগ অভুলাটি।

আলচ ইউ হুলপ ভান ইন গেমেচিৰিচেৰডে আৰ্টছ জোকেট এন ডে চাইক্লচ ভলgt ডি দুৱাৰ হাৰ ৱৰ্ডট গেপ্লেটষ্ট, জাল উ ৱ কানসেন ওম জৱাংগাৰ তে ৱৰ্ডেন টয়েনমেন।

বেহিৰ উউ চাপ গোড ওম অপ নাচুৰলিজকে উইজজে জৱাংগাৰ তে ৱৰ্ডেন অপ ইন গেভঅৰ্ডাৰে ড লীফটিজড

জাংগাৰ ৱৰ্ডেন অপ গেভঅৰ্ডাৰে ডলীফটিজড কান ময়েলিজকাৰ জিজান দান অপ জং লীফটিজদ, মাৰ দে ষ্ট্ৰেচফাক্টৰ ভাৰ্দুববেল্ট ডেজে মইলিজখিয়েড।

ওণ্ডাৰজোক হিফ্ট এঞ্জেটণ্ড ডাট ভৰৌৱেনে ভৌৱেনৰ পৰা হোগে ষ্ট্ৰেচনিভিয়াছ কুশন ভাক জৱাংগাৰ ৱৰ্ডেন ক'লে হুন চাপ গ'ল বেহেৰছন। ষ্ট্ৰেচহৰ্মন মাকেন হেট ডাচ মইলিজক ওম জৱাংগাৰ তে ৱৰ্ডেন।

অণ্টস্প্যান ডাৰোম, কনচেণ্টাৰ াৰ নিট এলচ অপ জে জৱাংৰ্চপা, ভেৰলিজ দে হুপ নিট এন ভেৰহুগ জে এংষ্টিভিয়াউ, জেলফছ আলচ হেট প্ৰচেছ ৱৰ্ডট ভেৰ্ট্ৰাগড। ইট ইভেনউইচটিগ এন নেটজেচ, বেউইগ লিচট এন বিলিজএফ নিৰন্তৰ সংস্পৰ্শত উউ কলাৰ সৈতে লগ পাইছিল। Als u মইতে হেফট ওম মেথ ষ্ট্ৰেচ ওম তে গান, জৰ্গ ইৰ ফ্ৰম ভুৰ ডাট ইউ মেডিচে হুলপ ইনজোকট।

ব্ৰন